Menu

Büyük beden giyinen kapalı bayanlar için tesettür abiye modelleri

Kilo fazlası olan hanımlar, yıllarca bedenlerine uygun kıyafet bulamamaktan şikayet ettiler. Modernliğin teknoloji ile hayatımıza girmesiyle, büyük beden sektörü açılarak, hareketlendi. Şimdi büyük beden her tür kıyafet yapılmaktadır. Tesettürlü bayanlar bir dönem kendilerine uygun kıyafet bulamadıklarından yakınırlarken, artık büyük beden tesettür kıyafetleri hatta abiyeleri bile üretilmektedir.

Büyük beden tesettürlü abiye çeşitleri

Döpiyesler, nakışlı, pullu, işlemeli, dantelli her tür model abiye bulabilirsiniz. Tesettür abiye modelleri büyük bedenler 54 bedene kadar üretilmektedir.

Büyük beden tesettür abiye modellerini kısaca sıralarsak;

  • Yelekli, hırkalı büyük beden tesettür abiyeler,
  • Döpiyes takım büyük beden tesettür abiyeler,
  • Tül şallı büyük beden tesettür abiyeler,
  • İşlemeli büyük beden tesettür abiyeler,

Firmalar tarafından en çok imal edilen tesettür abiye modelleri büyük beden kategorisinde, olan modellerdendir. Eskiden sadece siyah ve lacivert giyen büyük beden kadınlar, şimdi diledikleri renkleri giyebilmektedirler. Tesettür abiye modelleri büyük beden kıyafetleri, bordo, gri, kırmızı, siyah, yeşil, somon, pudra kadınlar tarafından sık kullanılan renkler arasındadır.

Zıt renklerin hakim olduğu büyük beden tesettürlü abiye kıyafetler de, satılmaktadır. Üretici firmalar elbiselerle beraber eşarp’ ta, üreterek ekstra eşarp aramanıza da, gerek bırakmıyorlar. Tesettürlü hanımların en önem vermesi gereken detay eşarp olduğu için üretici firmaların hassas davranmaları kadınların daha da, rahat olmasını sağlamaktadır. Abiyelerin üzerine kullanılacak olan eşarp iki kat önem arz etmektedir.

buyuk-beden-kapali-tesettur-abiye-modelleri farkli-buyuk-beden-kapali-tesettur-abiye-modelleri guzel-buyuk-beden-kapali-tesettur-abiye-modelleri moda-buyuk-beden-kapali-tesettur-abiye-modelleri yeni-buyuk-beden-kapali-tesettur-abiye-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain