Menu

Büyük beden bayan kot pantolon modelleri ve çeşitleri

Eskiden büyük beden kıyafetler bulunmazken, kilo fazlası olan bayanlar, oldukça mağdur kalıyorlardı. İlerleyen teknoloji ve günümüzün getirdiği imkanlar sayesinde, artık büyük beden kıyafetler harici artık büyük beden bayan kot pantolonları bile rahatlıkla bulunmaktadır.

Kot pantolonlar artık hayatımızın her yerinde olduklarından, iş yerlerin de, evimiz de, alışverişte hatta gece özel davetler de, dahi kullanıldıklarından, kilo fazlası olan bayanlar da, kot pantolon giymeyi sıkça tercih etmektedirler.

Büyük beden kot pantolon seçerken nelere dikkat edilmeli

Büyük beden bayan kot pantolon alacak olan biri, geniş hatlara sahip olduğundan, daha dikkatli olmak zorundadır. Bunları kısaca sıralarsak;

Baseniniz geniş ise kesinlikle boru paça model pantolonlardan,

Pantolonu üzerinize denerken, fermuar kısmının potluk yaratmamasına,

Mutlaka likralı modellerden olmasına,

Yumuşak kumaş kot pantolonlardan, olmasına,

Yüksek bel olmasına,

Kesinlikle özen göstermelisiniz. Saydığımız özellikler de, bir kot pantolon alırsanız, kilo fazlalığınızı oldukça saklamış olacak ve olduğunuzdan daha az kilolu görüneceksiniz. Büyük beden bayan kot pantolon modelleri arasından boyfriend denilen modeller elma tipli bayanlara daha uygundur.

Basenli bayanların kilo fazlalığı bu modellerle daha çok ortaya çıkmaktadır. Dar kesim boru paça kot pantolonlar, baseni geniş armut tipli kadınları oldukça zayıf gösteren modellerdendir.  Büyük beden kot pantolon giyecek hanımlar açık renkli pantolonlardan mutlaka kaçınmalıdırlar.

buyuk-beden-bayan-kot-pantolon-modelleri-facebook buyuk-beden-bayan-kot-pantolon-modelleri farkli-buyuk-beden-bayan-kot-pantolon-modelleri moda-buyuk-beden-bayan-kot-pantolon-modelleri yeni-buyuk-beden-bayan-kot-pantolon-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain