Menu

Boyu uzun gösteren şık kıyafet ve elbise modelleri

Yaz aylarında ve kış aylarında şık bir kombin için tercih edilen en güzel kıyafetler elbiselerdir. Bu elbiselerin bir çok modeli bulunur. Boyu kısa olan ya da daha uzun görünmek isteyen bayanlar için bu yazımızda elbiseler konusunda birkaç tüyomuz olacak. Boyu uzun gösteren elbise modelleri yazımız sayesinde daha zarif ve uzun görünmenin sırlarını öğrenecekseniz.

Uzun görünmenin tüyoları

Boyu uzun gösteren elbise modelleri, daha uzun boylu görünmenin en basit tüyosudur. Bu elbise modelleri kısa boylu ve orta boylu bayanlar için en ideal elbiselerdir. İster topuklu ayakkabı ile, isterseniz babet ve sandalet ile giyinerek daha uzun görünebilirsiniz.

Boyu uzun gösteren elbise modellerini görsellerde göreceksiniz. Yüksek bel kesimli elbiseler, boyunuzu daha uzun gösterecektir. Bu elbiselerin kısa modelleri bacaklarınızı daha uzun göstererek boyunuzu da uzatacaktır.

Uzun elbise modelleri yıllardır kısa boylu kadınların çekindiği modellerdir. Fakat bu uzun elbise modelleri de sizi uzun gösterebilir. Geniş değil de dar modelleri seçerseniz boyunuz göze batmayacaktır. Sizi daha zayıf ve uzun gösterecektir.

Dar olan elbiseler boyunuzu daha uzun gösterir. Bol ve salaş elbiseler sizi daha geniş göstereceği için boyunuzu da kısa gösterecektir.

Kemerli elbiselerde kalın kemerlerden kaçının. Daha ince kemerler, boyunuzu kesmez ve de uzun gösterir.

Son olarak, koyu renkli elbiseler tercih edebilirsiniz. Özellikle siyah kiloyu kamufle ettiği gibi boyunuzu da uzun gösterecektir.

boyu-uzun-gosteren-elbise-modelleri-facebook boyu-uzun-gosteren-elbise-modelleri farkli-boyu-uzun-gosteren-elbise-modelleri guzel-boyu-uzun-gosteren-elbise-modelleri yeni-boyu-uzun-gosteren-elbise-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain