Menu

Bornoz takımı modelleri ve renkleri çift kişilik

Evlilik hazırlıklarında listede olması gerekenlerden biri de bornoz takımı çift kişilik modellerdir. Bornoz takımı alma görevi kız tarafınındır. Çeyiz için özel üretilen bornoz takımı çift kişilik olduğu gibi, aynı üretimin tek kişilikleri de mevcuttur. Burada gelinin ve damadın farklı beğenilere sahip olabileceğinden yola çıkılmıştır. Her iki tarafa da, istediği bornozu giyme şansı verilmiştir.

Bornoz takımları setlerinde olması gerekenler

İki adet bornoz

İki adet baş havlusu

İki adet havludan imal edilmiş kese

Son yıllarda bornoz takımı çift kişilik ya da tek kişilik olsun, içlerine kese konulmakta. Bu eklenen kese fiyata yansıtılmakta. Bornoz setleri eklenen banyo keseleriyle daha zengin durmakta. Türkiye havlu üretiminde dünya üreticileri arasında önemli bir konumdadır. Her geçen yıl ihracat rakamları artış göstermektedir. Kaliteli üretim sayesinde, türkiye’de üretilen havlular, dünyanın her yerinde kabul görmektedir. Havlu üretiminde organik pamuk kullanımı da son yıllarda hız kazanmıştır. Organik pamuğun haricinde, ıslaklığı çabuk emen bambu malzemesi de oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle plaj havluları için bu çok önemli bir detaydır. Havlu ve bornozlarda kullanılan boyalar da çok önemlidir. Cilde en korunmasız anında temas eden havlu ve bornozların, güvenilir markalardan temin etmek alınacak küçük bir önlemdir. Bir diğer önlem ise, havlu ve bornozların alındıktan sonra yüksek ısıda sirke ile yıkanmasıdır. Bu işlem, zehirli maddelerin arındırılması açısından önemlidir.

bornoz-takimi-modelleri-cift-kisilik-facebook bornoz-takimi-modelleri-cift-kisilik fakrli-bornoz-takimi-modelleri-cift-kisilik guzel-bornoz-takimi-modelleri-cift-kisilik yeni-bornoz-takimi-modelleri-cift-kisilik

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain