Menu

Boncuktan kolye yapımı ile ilgili bilgiler ve örnekler

Kolyeler bir kadını güzelleştiren önemli malzemelerdendir. Sıradan günlük bir kıyafete takılan bir kolye o kıyafeti anında şık bir hale sokabilir. Bu nedenle kolye seçimi bazı kişilerin önem verdiği bir konudur. Kolyelerini seçmek istemeyen direkt kendileri yapmak isteyen bayanlar elbette daha şanslıdır çünkü kendi tarzlarına en uygun kolyeyi oluşturabilmekteler. Burada da karşımıza boncuktan kolye yapımı konusu çıkmakta. İstenilen her renkte normal, kum ve parlak tarzlarda yapılan kolyeler kadınların şıklıklarına şıklık katmaktadırlar. Kolyeyi yapacağınız boncuğun boyutuna göre tığ, şiş ya da iğne ile gerçekleştirebileceğiniz boncuktan kolye yapımı ile seçme derdinden kurtulacak ve hem istediğiniz tarzı yakalayacak hem de vaktinizi olumlu bir şekilde geçirmiş olacaksınız.

Bu konuda biraz olsun el kabiliyeti ve hayal gücüne sahip olmanız yeterli olacaktır. Sadece yapmanız gereken kolye malzemelerinizi ve boncuk çeşidinizi seçmek. Boncuklar değişik ebatlarda ve özelliklerde olabilir. İstediğiniz kolyeye göre boncuklar da haliyle değişecektir. Boncuktan kolye yapımı konusunda bazı örnekleri değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda kendi düşüncelerinizi ve yeteneğinizi de örneklere katabilir ve boncukların arasında fark yaratacak bazı taşlar ya da parçalar koyabilirsiniz.

Hayal gücünüzü sınırlamazsanız karşınıza çok farklı örnekler çıkacaktır. Sadece kendinize bir şans verin ve boncuklarınızı değerlendirin. Boncuklardan yaptığınız özel kolyeler ile sevdiklerinizi sevindirebilirsiniz. Özel zamanlarda bu tür hediyeler almak mutlaka sevdiklerinizin hoşuna gidecektir.

basit-boncuktan-kolye-yapimi  boncuktan-kolye-yapimi-resimli boncuktan-kolye-yapimi en-guzel-boncuktan-kolye-yapimi farkli-boncuktan-kolye-yapimi guzel-boncuktan-kolye-yapimi kolay-boncuktan-kolye-yapimi yeni-boncuktan-kolye-yapimi

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain