Menu

Boncuklu dantel oda takımı modelleri ile evinize farklılık katın

Evlerin en çok beğenilen aksesuarları arasında olan danteller, yemek masanızı, fiskos masanızı, vitrinlerinizi süsleyecek türdendir. Evinizde kullandığınız dantellere yenilerini eklemek isteyebilirsiniz. El becerisine güvenen hanımların severek işleyecekleri dantel örneklerine boncuklu dantel oda takımı modellerini ekliyoruz. Dantelle boncuğun birleşmesiyle harika tasarımların ortaya çıktığı biliniyor. Tercih ettiğiniz modeli daha belirgin hale getiren boncuklar, dantelin kenarlarından da sarkıtılacak şekillerde işlenebilir. Dantel ile ipin birleşimiyle oluşturulan oda takımı modellerinde boncuk ve ipin rengi birbiriyle uyum içinde olacak şekilde seçilir.

Ancak boncuk ile ipin aynı renk olmaması tercih edilir. Bunun nedeni aynı renk tercih edildiğinde istenilen model tam olarak yansıtılamamaktadır. Boncuklar kullanılarak nazar boncuğu görünümünde danteller de işleyebilirsiniz. Bu tür modeller evin her odasında kullanılabilir. Boncuklarla belli bir görünüm ortaya çıkarırken yalnızca danteli daha hoş göstermek için de kullanılabilir. Boncuklar işlenen dantelin belli bölümlerine dizilerek işlenebilir. Aralıklarla boncuk kullanılarak işlenen dantel oda takımları da bulunduğu ortama şıklık katıyor. Boncuk rengini salonunuzun hakim olduğu renklerde seçmeniz odanızla uyumu sağlamanıza katkıda bulunur.

boncuklu-dantel-oda-takimi-modelleri-facebook boncuklu-dantel-oda-takimi-modelleri-resimli boncuklu-dantel-oda-takimi-modelleri-tumblr boncuklu-dantel-oda-takimi-modelleri degisik-boncuklu-dantel-oda-takimi-modelleri en-guzel-boncuklu-dantel-oda-takimi-modelleri farkli-boncuklu-dantel-oda-takimi-modelleri guzel-boncuklu-dantel-oda-takimi-modelleri harika-boncuklu-dantel-oda-takimi-modelleri yeni-boncuklu-dantel-oda-takimi-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain