Menu

Bolero modelleri ve en farklı çeşitleri

Bolero, göğsün hemen altında biten tamamlayıcı bir giysidir. Tarza uygun bolero modelleri ve fiyatları her zevke ve bütçeye uygundur. Günlük ve özel günlerde kullanılan bolero, beli ince kadınlar tarafından daha çok tercik edilen bir parçadır. Beli tamamen açıkta bırakan formu dolayıyla, göbek bölgesinde fazlalıkları olan kadınlar için uygun bir seçim değildir. Bu nedenle bolero modelleri ve fiyatları vücut tipine ve maddi imkanlara göre seçilmelidir. Göğüs bölgesi vücuda oranla daha büyük olan kadınlar da bolero modelini tercih etmemelidir. Bolero, belde biten formuyla, göğüs bölgesini vurgulamaktadır. Bolero vücutta dikkatleri tamamen üst bölgeye çekmektedir. Üst beden kusurları olan bir kadın, gardırop alışkanlıklarında, bolerodan uzak durmalıdır.

Bolero modelleri

File model

File model bolerolar daha çok plaj modası kreasyonlarında bulunmaktadır. Bikini üzerine giyilen bolero, güneşten korunmaktan ziyade, plajda şık olmak isteyen kadınların beğenisine sunulan bir patçadır.

Örgü modeller

Son yıllarda bolero örmek çok moda. El örgüsü bolerolar her mevsime hitap etmektedir. Kış aylarında yünlü iplikler, yaz ayları için ise merserize tarz iplikler kullanılmaktadır. Ayrıca ipek kumaşların şeritler halinde kesilip örülmesiyle de farklı bolerolar ortaya çıkmıştır. Örgüde kurdelenin kullanıldığı bolerolar daha çok kız çocukları için tercih edilmektedir.

Kürklü modeller

Kürk bolero modelleri ve fiyatları daha çeşitlidir. Bu model en çok gelinliğin üzerinde kullanılmaktadır.

bayan-bolero-modelleri bolero-modelleri-facebook bolero-modelleri-resimli bolero-modelleri-tumblr bolero-modelleri en-guzel-bolero-modelleri farkli-bolero-modelleri guzel-bolero-modelleri kadin-bolero-modelleri yeni-bolero-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain