Menu

Bohça kenarı örnekleri ve güzel modelleri

Düğünlerde gelin ile damadın bohçaları hazırlanmaktadır. Bu bohçaların içerisinde çeşitli alanlarda kullanılabilecek, zarif görünümlere sahip danteller ve bazı ihtiyaçları karşılayacak kıyafetler bulunuyor. Gelinin çeyizinin içerisinde bulunduğu bohçalar, özenle süslenmektedir. Göz alıcı bohça kenarı modelleri, düz bir bohçayı bile harika görünümlere kavuşturuyor. Gösterişli görünümünün olması sayesinde bohça kenarı modelleri farklı şekillerde hazırlanıyor.

Bohça kenarına işlenen kenar dantellerin kenarına kurdeleler de eklenerek daha hoş tasarımlar yaratılıyor. Gelin ile damadın özel eşyalarının ve kıyafetlerinin bulunduğu bohçalar, hoş bir görünüm kazandırılmak amacıyla dantel işlemelerle süsleniyor. Bohça kenarı modellerini satın alabildiğiniz gibi kendiniz de evinizde el emeği vererek işleyebilirsiniz. Hepsi birbirinden hoş bohça kenarı modelleri sitemizde yer almaktadır. Anlatımlarının olması sayesinde işlemeye başlayacağınız bohça kenarı modellerini çok beğeneceksiniz. Beyaz renkli bohçanın üzerine renkleri farklılık gösteren bohça kenarı modellerini inceleyebilirsiniz. Mor ve pembe renklerin ağırlıktı olduğu bohça kenarı modelleri, geçmişten bu güne kadar pek çok bayanın işlediği, bohçalarını süsleyen modeller arasında olmuştur.

bohca-kenari-ornekleri-facebook bohca-kenari-ornekleri-resimli bohca-kenari-ornekleri-tumblr bohca-kenari-ornekleri degisik-bohca-kenari-ornekleri en-guzel-bohca-kenari-ornekleri farkli-bohca-kenari-ornekleri guzel-bohca-kenari-ornekleri harika-bohca-kenari-ornekleri yeni-bohca-kenari-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain