Menu

Birbirinden güzel ve şık bayan etek modelleri

Bir bayanın olmazsa olmazı arasında etekler vardır. Sadece bayanlara özel olan bir giysi olduğundan dolayı etek denildiği zaman akla ” kadın ” gelir. Kadının simgesi haline gelmiştir. Her yaşta giyilebilmektedir. Yaşlısı, genci, çocuğu her biri etek giymekten büyük keyif almaktadır. Sizlerde 2016 bayan etek modellerinden beğendiklerinizi online alışveriş sitelerinde alabilirsiniz. Modellerin büyük bir bölümü internette satışa sunulmaktadır. Yeni sezon bayan etek modelleri modaya uygun olarak tasarlanmıştır. Değişik desenlerle ve kumaş çeşitleriyle karşımıza çıkmaktadır.

80li ve 90lı yıllarda çok güzel etek modelleri vardı. Şimdilerde bu etek modellerini tekrardan görmek ve harmanlayarak moda tasarımcıları tarafından bizlere yeni moda olarak sunulması açıkçası beni memnun etti. Günümüzde moda sektörü artık eski yılları baz alıyor. 90lı yılların modasından esinlenerek bambaşka etek modelleri tasarlıyorlar. 2016 yılında desenli, mini, uzun, kısa, dar ve işlemeli bir çok etek modelini göreceğiz. Özel günlerden tutun günlük yaşantınızda giyebileceğiniz rahat ve şık etekleri sizlere sunacağız. Kalem etekler şu sıralar bir hayli revaçta. Eskiden çalışan kadınlar tarafından giyilmekteydi ve neredeyse her vücut tipine uygun bir modeldi ve hala öyle. Şimdilerde ise, çeşitli renkleriyle ve desen tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Artık çalışan kadınlar değil, yediden yetmişe tüm kadınlar, genç kızlarımız bu etekleri severek giymektedirler. Uyumlu aksesuar ve ayakkabılarla sizlerde kalem eteklerinizi olduğundan daha modern bir hale getirebilirsiniz.

Uzun etek modellerini bu sene sadece tesettürlü bayanlarımız değil, açık genç kızlarımız tercih edecek. Özellikle yaz aylarında bu sene uzun etekleri sıklıkla göreceğiz. Değişik desenleriyle renkleriyle uzun etekler 2016 bayan modasına adeta hayat verecek. Kısa mini etekleri unutmamak gerekiyor. Bu sene soğuk kış aylarında bile bayanların vazgeçilmezlerinden birisi oldu. Kalın külotlu çorap ve bot ile kombinlendiği zaman ortaya mükemmel bir kombinasyon çıkmaktadır. 2016 yepyeni bayan etek modellerini elimizden geldiğince çeşitleri ile birlikte sizlere sunmaya çalıştık. Bu çeşitler arasında kısa, uzun, dar, mini, desenli, tülip, kalem, çan, plise gibi çok sevilen modeller ayrıca yer almaktadır.

İşte karşınızda en moda yeni sezon bayan etek modelleri!

bayan-etek-modelleri degisik-bayan-etek-modelleri en-guzel-bayan-etek-modelleri farkli-bayan-etek-modelleri guzel-bayan-etek-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain