Menu

Birbirinden güzel kına gecesi kıyafetleri ve elbiseleri

Kına geceleri biz Türklerin çok değer verdiği bir gündür. Bu özel gün için hazırlıklarımızı önceden yapmaya başlarız. Gelin adayları için biraz hüzünlü bir gün olabilir. Bunun nedeni ise artık anne ve babasının evinde geçirdiği son gündür. Kına gecesi için her yıl markalar yöresel ve özel kıyafetler tasarlamaktadır. Bakalım 2016 yılı kına gecesi kıyafetleri nasıl? Hangi renk ve desenlerden oluşuyor? Merak edenler için resim galerisi ve örnek kıyafet kombinlerini hazırladık. Ülkemizde özellikle hanımlarımız yöresel kına gecesi elbiselerini tercih etmektedirler. ” bindallı ” olarak yakından bildiğiniz bu modeller, desenleri ve motifleri ile tüm gözleri üzerinize çekmeye yeter, artar bile! O kadar güzel ve değişik bindallı modelleri var ki.. Hangi birisini sizlerle paylaşacağımı şaşırdım.

Kına gecesi kıyafeti denildiği zaman akla ilk olarak bindallı modelleri gelmektedir. Sadece kına gecesi için giyilmektedir. Öncesinde ve sonrasında ise normal abiyeler tercih edilmektedir. Bu özel tasarım geleneksel kıyafet, kına gecesi ile bütünleşmiş ve hep kına gecesi denildiğince ismi zikredilmiştir. Bindallı kıyafetlerin bazı tasarımları şalvara çık benzemektedir. İki değişik parçadan, alt ve üst olmak üzere oluşmaktadır.

2016 kına gecesi kıyafetlerinin daha zengin desenlerden ve işlemelerden oluştuğunu görmekteyiz. Gösterişli bindallı modelleri arayan genç kızlarımız kesinlikle 2016 yeni kına gecesi kıyafetlerine göz atmalıdırlar. Taş ve inci ile işlenen, farkını ortaya koyan bu kıyafetlere hayran olmamak elde değil! Bindallı elbiselerinin dar ve bol modelleri bulunmaktadır. Siz istediğiniz ve arzu ettiğiniz modeli seçmekte özgürsünüz. Kilonuza, boyunuza ve beden ölçünüze en uygun modeli belirledikten sonra, renk ve desen tercihi tamamen size kalmış bir durumdur. Her kıyafette olduğu gibi bindallı kıyafetlerinde vücuda uygun modeller tercih edilmelidir. Zayıf olanlar çok bol bindallı kıyafetleri giymemeli! Yoksa palyaço gibi olabilirler. Biraz daha dar olanlarına yönelmelerinde fayda var.

bayan-kina-gecesi-kiyafetleri-ve-elbiseleri farkli-kina-gecesi-kiyafetleri-ve-elbiseleri kadin-kina-gecesi-kiyafetleri-ve-elbiseleri kina-gecesi-kiyafetleri-ve-elbiseleri yeni-kina-gecesi-kiyafetleri-ve-elbiseleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain