Menu

Birbirinden güzel el emeği örgü panço modelleri

Kış aylarında vazgeçilmez bir kombine olan örgü panço modelleri, her zevke ve yaşa hitap edebilecek çeşitliliklere sahiptir. Bu çeşitlik kapsamında da açıklamalı örgü panço modelleri ve bu modellerin yapılış aşamalarını iyi bilmeniz gerekmektedir. Nitekim açıklamalı örgü panço modeli ve yapılış biçimlerinde izlenilecek olan ilk yollar şu şekildedir;

Panço örgülerinizde yünlü kalın kumaş ve ip kullanılması tavsiye edilir. Örgü olması sizlerin çok daha iyi ısınmanızı sağlayacaktır. Ancak bu örgü içerisine kumaş ile de takviye yapabilirsiniz. ( iplerin sakallı olmasına dikkat ediniz )

Daha sonra ise kumaşı ikiye katlayın ve kat yerine istediğiniz kol açıklıklarını işaretleyin. Genellikle de dairesel bir kesim yapmak işlerinizi kolaylaştırabilir.

Diğer aşama olarak ise pançonuzun boyun oyuğunu kesmelisiniz. Bu aşamada hem önden, hem de boydan olmalıdır.

Dikim ve örgü aşamaları ise genellikle malzemeyi çevirerek gerçekleşmelidir. Hem böylece daha detaylı ve dikkatli bir üretim süreci elde etmeyi başarabilirsiniz.

Pançonun düğmelerini de diktikten sonra eteklerini makine ile temizleyebilir ve çok daha şık bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Tüm bu yapılış aşamalarını göz önünde bulundurduğumuzda ise, gerçekten de başarılı bir panço üretimi gerçekleştirmeyi başarabilirsiniz.

Kaliteli pançolar ile bütün bir kışı rahat geçirin

Açıklamalı örgü panço modeli ve sahip olduğu kalite sayesinde bütün bir kışı rahat geçirebilir ve görünüm açısından da kıyafetlerinize mükemmel kombinler ekleyebilirsiniz.

degisik-orgu-panco-modelleri en-guzel-orgu-panco-modelleri farkli-orgu-panco-modelleri guzel-orgu-panco-modelleri harika-orgu-panco-modelleri orgu-panco-modelleri-facebook orgu-panco-modelleri-resimli orgu-panco-modelleri-tumblr orgu-panco-modelleri yeni-orgu-panco-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain