Menu

Birbirinden farklı kravat modelleri

Erkek aksesuar modasının vazgeçilmez parçalarından biri de kravattır. İş hayatında bir zorunluluk olan kravat, takılması sıkıntı verici monotonluğundan kurtulalı uzun yıllar oldu. Özellikle 2016 kravat modelleri ve fiyatları, her zevke ve keseye uygun. Kravatta bu yıl desenleri, geometrik şekilleri ve ekoseleri kullanan modacılar, yine farklı kumaş türleriyle, her tür kombine müsait modeller tasarladı. Keten bir takım içine, keten bir kravat bulmak için uzun arayışlara girmeye gerek kalmadı. Deri kravat arayanları da düşünen markalar günümüzde mevcut. Takım elbiseler dışında, spor stil tercih edenler için de kravat modelleri ve fiyatları türlü seçeneklerde.

Ünlü markaların kreasyonlarına ait kravatların fiyat aralığı 250-1000 tl arasında. Ortalama bir markaya ait kravata ödenecek bedel ise 50-200 tl aralığında. 2016 kravat modelleri ve fiyatlarına bakarken, özel üretim kravatlardan bahsetmemek olmaz. Günümüzde kişiye özel üretilen kravatlar çok revaçta. Kişinin ya da bir devlet büyüğünün adı ya da resmi basılı kravatlar, en popüler olanları. Bunu, taraftar kravatlar takip etmekte. Taraftarı olunan takımın renklerinden ya da ambleminden tasarlanmış kravatlar, erkeklere alınacak hediyeler sıralamasında üst sırayı oluşturmakta. 2016 kravat modasında renk sınırı yok. Bu yıl erkekler çalışırken ya da günlük hayatlarında her renk, model ve kumaştan üretilmiş kravatları rahatlıkla kullanabilirler. Çünkü kravat modasının sınırları, her geçen gün genişlemekte.

degisik-kravat-modelleri en-guzel-kravat-modelleri farkli-kravat-modelleri guzel-kravat-modelleri kravat-modelleri-facebook kravat-modelleri-resimli kravat-modelleri-tumblr kravat-modelleri moda-kravat-modelleri yeni-kravat-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain