Menu

Bez bebek nasıl yapılır kolay anlatımlı örnekleri burada

Oyuncaklar küçük çocukların yanlarından ayırmadığı eşyalardır. Bu nedenle sağlıklı malzemeden yapılmaları önemlidir. Piyasadaki ürünlere maalesef güvenilemediği için bazı bayanlar çocuklarına oyuncaklarını kendileri yapmaktadır. Bunların başında da bez bebek geliyor. Bez bebek nasıl yapılır kolay bir şekilde diye sorarsanız eğer ihtiyacınız olanlar kumaş, elyaf, bebeğe giydireceğiniz herhangi bir malzemeden kıyafetler, iğne ve iplik. Bebek kalıbını isterseniz kendiniz de çizebilirsiniz ya da çıktı alabilirsiniz. Kalıbı öncelikle kumaşa çizmeli ve dikişe hazır hale getirmelisiniz. Birbirlerine diktiğiniz kumaş kalıplarını elyafla doldurup kol, bacak ve başı birbirlerine dikmelisiniz. Son olarak da hazırladığınız kıyafeti giydirdiğinizde bez bebek nasıl yapılır kolay bir şekilde hallolmuş olur.

Elbette bebeğinizin üzerinde yapacağınız çeşitli detaylandırmalar sayesinde farklı farklı bebekler ortaya koyabilirsiniz. Bu tamamen sizin hayal gücünüz ile alakalı bir şeydir. Hatta bazı çizgi film karakterlerini bile örnek alabilir ve yapabilirsiniz. Zaten bez bebek kalıbı bulmak gayet kolay bir işlemdir. İsterseniz kendi kalıplarınızı kendiniz de oluşturabilirsiniz elbette.

Bez bebek nasıl yapılır kolay bir şekilde anlayabilirsiniz. Sadece bir örneği yaptıktan sonra, istediğiniz şekillerde bebeklerinize aynı zamanda farklı duruşlar katabilirsiniz. Seçtiğiniz elbiseler dahi bebeklerinizin çok farklı görünmesini sağlayacaktır. El işi ile aranız iyi ise, emin olun birbirinden farklı bebekler yapabilir ve bu bebekleri çocuklara hediye ederek onları özel zamanlarda sevindirebilirsiniz.

basit-bez-bebek-nasil-yapilir bez-bebek-nasil-yapilir-facebook bez-bebek-nasil-yapilir-resimli bez-bebek-nasil-yapilir degisik-bez-bebek-nasil-yapilir en-guzel-bez-bebek-nasil-yapilir farkli-bez-bebek-nasil-yapilir guzel-bez-bebek-nasil-yapilir harika-bez-bebek-nasil-yapilir kolay-bez-bebek-nasil-yapilir

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain