Menu

Bere örnekleri modelleri ve resimleri

Son yılların trend bere örnekleri arasında mor renge sahip olanlar dikkat çekiyor. Mor renkli bere modellerinin taşlarla süslenmesiyle ortaya çıkarılan tasarımlar vitrinleri renklendiriyor. Örmeyi düşündüğünüz berelere sevdiğiniz taşlar kullanarak örme işlemi yapabilirsiniz. Taşlar dışında boncuk işlemeler de detaylandırmada hoş tasarımlar sağlıyor. Taşları bere örerken nasıl eklemeniz gerektiği konusunda anlatımlı videoları ve resimleri incelemeniz yeterli olur. Bebekler için öreceğiniz bere örneklerinde yumuşak dokuya sahip ipler tercih edilir.

Çocukların dikkatini çekmeye yönelik olan hayvan figürlü bereler, çocuklarınızın sevimliliğine sevimlilik katıyor. Bu tür modeller tığ ile örülmelidir. Baylar için 2016 yılının bere örnekleri renkli ipler ile örülmüş bereler en gözde olanlardır. Sade renkliler de koleksiyonlar arasındadır. Hanımlar eşlerine, arkadaşlarına, çocuklarına kolaylıkla bere örebilmeleri için internet sitelerinde yayınlanan anlatımlar yardımcıları olmaktadır.

Bu sezona dair olan bere örneklerini incelediğinizde zevkinize uygun olan bir tanesini bulmanız kaçınılmaz olacaktır. Berenizin önüne şapka detayı da ekleyerek yanlara düğme işlemesi yapılması ardından daha modern görünümlere sahip bere örnekleri ortaya çıkarabilirsiniz.

bere-ornekleri-modelleri-facebook bere-ornekleri-modelleri-resimli bere-ornekleri-modelleri-tumblr bere-ornekleri-modelleri degisik-bere-ornekleri-modelleri en-guzel-bere-ornekleri-modelleri farkli-bere-ornekleri-modelleri guzel-bere-ornekleri-modelleri harika-bere-ornekleri-modelleri yeni-bere-ornekleri-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain