Menu

Bebekleriniz için harika örgü bluzlar

Erkek bebekleriniz ve kız bebekleriniz için örgü bluz örnekleri yazlık, mevsimlik ya da kışlık olarak örülebiliyor. Örgülerin kuşaktan kuşağa gelmesi ve hala geleneğini sürdürmesi, günümüzde de pek çok kişinin örgü yapmasını sağlıyor. Örebileceğiniz bluz örnekleri arasında yuvarlak yakalı, tek renkli, yaprak desenlere sahip, delikli ve acur modelli modeller vardır. Beyaz renkle örülen bluz örnekleri etekler üzerine ve kazaklar içerisine giydirilebiliyor.

Yaratıcı modelleriyle anneleri baştan çıkaran örnekler için internet sitelerini incelemeniz yeterli oluyor. Erkek bebekleriniz için tercih edeceğiniz bluz modelleri arasında açık koyu mavi renkler, toprak renkler ve gri renkler tercih edilmektedir. Bebeğinizin dış görünümüne önem verenlerdenseniz, hoş tasarımlar yaratabileceğiniz erkek bluz örgü modellerini incelemeyi unutmayınız. Erkek bluzları için kullanacağınız açık mavi iplikle, yuvarlak yakalı bluz örebilirsiniz. Yaka kısmında beyaz renk tercih ederek, renkli bir model de ortaya çıkarabilirsiniz. Kabartmalı desenleri de bulunan bluzlar, kol uçlarında ve etek kısmında da renklere yer verilerek örülebilir. Şık tasarımlara sahip olan örgü modellerini inceleyebilirsiniz.

bebekleriniz-icin-orgu-bluzlar-facebook bebekleriniz-icin-orgu-bluzlar-resimli bebekleriniz-icin-orgu-bluzlar-tumblr bebekleriniz-icin-orgu-bluzlar degisik-bebekleriniz-icin-orgu-bluzlar en-guzel-bebekleriniz-icin-orgu-bluzlar farkli-bebekleriniz-icin-orgu-bluzlar guzel-bebekleriniz-icin-orgu-bluzlar harika-bebekleriniz-icin-orgu-bluzlar yeni-bebekleriniz-icin-orgu-bluzlar

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain