Menu

Bebekler için örgü elişi jile modelleri

Kız bebeklerini süslemekten hoşlanan annelerin kız çocukları üzerinde jile modellerine sıklıkla rastlarsınız. Jile kıyafeti şirin bir görünüme sahip olmakta ve bebeğinizin üzerinde çok hoş durmaktadır. Rahatlıkla öreceğiniz jile modelini renkli ipler kullanarak canlandırabilirsiniz. Daha önce jile modelinden bebeğine örgü yapmayan anneler, internet üzerinde bulunan videoları izleyebilir, zarif görünümlü kıyafeti bebeğine işleyebilir.

Modelini kolaylıkla öğreneceksiniz. İncelediğiniz jile modelinden hoşunuza gideni tercih ederek, malzemeleri aldıktan sonra işlemeye başlayabilirsiniz. Bahar aylarında ve yaz aylarında kullanılan jile elbiselerin örgüsünü de yaparak, kış aylarında bebeğinize giydirebilirsiniz. Sevimli elbise olan jileler, bebeğiniz için örebileceğiniz en güzel kıyafetlerdendir. Farklı tarzlarının olması sayesinde seveceğiniz bir modelle kesinlikle karşılaşacaksınız. Rengine karar verdiğiniz jileyi örmeye başladıktan sonra üzerine farklı desenler ekleyebilirsiniz. İnternet üzerinden jile örneklerinin çeşitliliğe sahip olması bebeğinize yakıştırdığınız modeli bulmanızı ve inceledikten sonra örmeye başlamanızı sağlayacaktır. Etek kısmına tül işleyebileceğiniz modeller olduğu gibi, ponponlarla süsleyebileceğiniz jile modelleri dantelli örnekleriyle de dikkat çekiyor. Kız bebeğiniz için her renkte jile işleyebilirsiniz.

bebekler-icin-orgu-elisi-jile-modelleri-facebook bebekler-icin-orgu-elisi-jile-modelleri-resimli bebekler-icin-orgu-elisi-jile-modelleri-tumblr bebekler-icin-orgu-elisi-jile-modelleri degisik-bebekler-icin-orgu-elisi-jile-modelleri farkli-bebekler-icin-orgu-elisi-jile-modelleri guzel-bebekler-icin-orgu-elisi-jile-modelleri harika-bebekler-icin-orgu-elisi-jile-modelleri yeni-bebekler-icin-orgu-elisi-jile-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain