Menu

Bebekler için farklı örgü yelekler

Çocuklarını gözlerinden bile sakınan anneler, hazır giyim ürünleri yerine kendilerinin el emeği verdiği bebek yeleklerini giydirmeyi tercih etmektedir. Modanın takibini yapan, en yeni bebek yelekleri öğrenmek isteyen anneler, internet sitelerinde farklı modellere ulaşabiliyor. Bebeğinizi sıcacık yapacak, üşümesine engel olacak, kışı geçirmesi için öreceğiniz yumuşak yelekler, yeni modelleriyle sizlerle. İnternet üzerinden videolu anlatımları yardımıyla herkesin örgü yapmasına olanak verilmektedir.

Bebeklerinizin sağlığını koruyacak anti bakteriyel bebek iplikleri de bulunuyor. Bunları kullanarak daha sağlıklı yelek örnekleri ortaya çıkarabilirsiniz. Önü ve arkası farklı renklerde olan yelekler de trendler arasında bulunuyor. Düğmelerinin renkli olarak da kullanıldığı görülüyor. Vücutlarını saran, soğuk almalarını önleyen yelek modelleri için düğmesiz örnekler de bulunuyor. Yeleklerde çok fazla düğme kullanmak isteyen kişiler, boyuna yakın kısımlara 1 ya da 2 tane düğme işleyebilirler. Yelek örerken düğmenin iliklenebilmesi için bir tarafın delikli olması gerekiyor. Ördüğünüz yelek örneğinin üzerine iğne ve iplikle desenler de örebilirsiniz. Böylece daha şirin görünümlü yelekler ortaya çıkarabilirsiniz.

bebekler-icin-orgu-yelekler-facebook bebekler-icin-orgu-yelekler-resimli bebekler-icin-orgu-yelekler-tumblr bebekler-icin-orgu-yelekler degisik-bebekler-icin-orgu-yelekler en-guzel-bebekler-icin-orgu-yelekler farkli-bebekler-icin-orgu-yelekler guzel-bebekler-icin-orgu-yelekler harika-bebekler-icin-orgu-yelekler

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain