Menu

Bebekler için çok güzel örgü panço modelleri

Kız bebekleri üzerinde hoş duran pançolar, farklı modellere sahiptir. Pratik olarak örülen ve işlevsel kıyafetlerden olan pançoları örerken ponpon, püskü, renkli düğmeler kullanarak süslemeler yapabilirsiniz. Detaylandırmalarıyla renklenen panço modelleri, rengiyle de hoş bir tasarım olacaktır. Sıcak kalmalarını sağlayacak panço her yaştan kız çocukları için örülebilecek bir kıyafettir. Mağazalarda bulunan hazır pançolar yerine daha modern ve şirin çizgilere sahip panço örneklerini internetten araştırarak sizler de örebilirsiniz.

Giyimi rahat olan pançolar, çıkartılırken de çocuğunuzun zarar görmesine olanak vermez. Bebeğinizin sonbahar ve kış aylarında kullanacakları pançolar, her türlü kıyafetle kombin edilebiliyor. Bebeğinizin şirin bir görünüme kavuşmasını sağlayacak panço modelleri, düz desenlerinin yanı sıra delikli modelleriyle de örülmektedir. Ördüğünüz pançoya yaka işleyebilir, uçlarına püsküller işleyebilirsiniz. Kapüşonlu pançolar da örebilir, boğaz kısmını kurdeleyle süsleyebilirsiniz. Düğmelerle süslemeler yapılabilen pançoları kapüşonlu yapmayı düşünenler boyun kısmına permuar da işleyerek hoş bir görünüm kazandırabilirler. Çiçeği andıran modelli bebek pançoları da kızlara yapılan modellerdendir. Bahar renklerini kullanarak çiçek işlemeli pançolar da hoş görünümdedir.

bebekler-icin-orgu-panco-modelleri-facebook bebekler-icin-orgu-panco-modelleri-resimli bebekler-icin-orgu-panco-modelleri-tumblr bebekler-icin-orgu-panco-modelleri degisik-bebekler-icin-orgu-panco-modelleri en-guzel-bebekler-icin-orgu-panco-modelleri farkli-bebekler-icin-orgu-panco-modelleri guzel-bebekler-icin-orgu-panco-modelleri harika-bebekler-icin-orgu-panco-modelleri yeni-bebekler-icin-orgu-panco-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain