Menu

Bebek yelek örnekleri ve yapılışı kolay çeşitleri

Bebeklerimizi için şık ve kullanışlı şekillerde kolay bebek yelek modelleri yapımı, annelerin vazgeçilmezleri arasında yer edinmiştir. Basit şekilde arttırma ve eksiltme yöntemi ile yapılan düz örgü yelekler, kullanılan ip renkleri ile daha şık görüntü sağlayabilir. Bu nedenle işleme başlamadan önce seçilen model büyük önem taşır ve zamanlamayı belirler. Daha önce örgü yapmamış ya da elinin yatkın olmadığını düşünen hanımlar için bebek yelek modelleri yapımı, kolay oluşundan dolayı güzel bir başlangıç olacaktır. Bebeğimizin yaşı ve kilosuna orantılı olarak, üzerine olabileceği yelek boyutlarında kullanılacak ip belirlenmelidir. Bir günlükten üç yaşına kadar giyilebilecek yelek modeli için genellikle bir adet yün ip harcanmaktadır.

Kışa renkli başlayın

Kış ayının en büyük özelliklerinden biri de zaman içindeki değişimlere rağmen her zaman için en sıcak anların en şık moda detayları ile buluşturulmasıdır. Bu kadar farklı olan tasarımlara sahip olabilmeniz için sadece el becerinizi konuşturmanız da yeterli olacaktır. Her zaman elinizde bulunan bu kadar farklı renkler ve desenler ile en çok sevdiğiniz modellere erişmeniz de imkanlı olmaktadır. Günümüzde bu kadar farklı olarak bilinen moda anlayışlarının artık bebekler üzerinde de etkili olduğunu söyleyebiliriz. Hem de bu kadar farklı modeller içinde bebeklerin daha da tatlı görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu konuda bebek yelek modelleri de en büyük beğeniyi alan gruptan sayılmaktadır.

bebek-yelek-ornekleri-ve-yapilisi-facebook bebek-yelek-ornekleri-ve-yapilisi-kolay bebek-yelek-ornekleri-ve-yapilisi degisik-bebek-yelek-ornekleri-ve-yapilisi en-guzel-bebek-yelek-ornekleri-ve-yapilisi farkli-bebek-yelek-ornekleri-ve-yapilisi guzel-bebek-yelek-ornekleri-ve-yapilisi harika-bebek-yelek-ornekleri-ve-yapilisi kolay-bebek-yelek-ornekleri-ve-yapilisi yeni-bebek-yelek-ornekleri-ve-yapilisi

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain