Menu

Bebek yeleği nasıl yapılır anlatımlı türkçe açıklamalı

Bebekleriniz için artık çok kolay ve kullanışlı yelekler örmeniz mümkün. Öyle ki geçmiş yıllarda olduğu gibi mağazalara gitmek yerine el emeği örgüler ile oluşturabileceğiniz bu yelek modelleri sayesinde, hem manevi, hem maddi, hem de sağlıksal açıdan kazançlar sağlamanız mümkün olabilir. Bu sebepten dolayı da bebek yeleği nasıl yapılır anlatımlı olarak birkaç önemli noktaya değinmek isteriz. Çünkü pek çok hanım bebek yeleği nasıl yapılır anlatımlı ilerleme açısından bazen nereden başlaması gerektiğini bilememektedir. Bu noktada da bebek yeleği nasıl yapılır anlatımlı olarak uzun uzadıya değinmek isteriz.

Kaliteli bir bebek yeleği yapımında izlenilecek yollar

İlk olarak örgünüze 50 ilmek ile başlamanızda fayda vardır.

İlk aşama kapsamında da 6 sıra haroşe örmelisiniz.

Baş taraflardan 7 ‘ şer ilmek haroşe ayırıp ortada ki 36 ilmeği de düz örgü olarak devam ettirin. ( düz örgü olmasının en önemli etkeni haroşeye oranla çok daha hızlı ilerlemesidir.)

75 sıra boyunca da vermiş olduğumuz bilgileri uygulamaya devam edelim.

75 ilmek bitince de 36 sıra boyunca bir ters, bir düz örmenize devam edin. Tabii burada da lastik olmasına mutlaka dikkat etmelisiniz.

Ön ve arkaları da bu şekilde örmeye devam etmelisiniz.

Tüm aşamaların sonunda da yeleğinizi çok daha naif bir görüntüye büründürmek adına kenarlarına tığ ile şekilli oyalar yapabilirsiniz.

bebek-yelegi-nasil-yapilir-anlatimli-facebook bebek-yelegi-nasil-yapilir-anlatimli-resimli bebek-yelegi-nasil-yapilir-anlatimli-tumblr bebek-yelegi-nasil-yapilir-anlatimli degisik-bebek-yelegi-nasil-yapilir-anlatimli en-guzel-bebek-yelegi-nasil-yapilir-anlatimli

TOSHIBA Exif JPEG

guzel-bebek-yelegi-nasil-yapilir-anlatimli harika-bebek-yelegi-nasil-yapilir-anlatimli

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain