Menu

Bebek tulumu örgü örnekleri ve resimleri

Patikli, patiksiz, bütün, askılı ya da kapüşonlu olarak birbirinden ayrılan bebek tulumu örgü modelleri, çocuğunuzun ihtiyaçlarını karşılamak için farklı tasarımlarla ortaya çıkıyor. Hanımların hayal gücü ile daha güzel ve kimsede olmayan, sadece bebeğinizin sahip olacağı farklı tasarımlar, annelerin elinde hayat buluyor. Farklı renk, boyut ve ihtiyaca göre bebek tulumu örgü modelleri arasından seçeceğiniz el işi örgü örneğini, kafanızda canlandırdığınız güzel dokunuşlarla daha da kişiselleştirebilirsiniz. Kundak kullanımından memnun olmayan ya da uykularında sürekli üzerini açıp üşüten bebeklerimiz için birebir olan bu tulumlar, basit ilmekler ve haroşa örgüleri ile farklı süslemeler eklenerek yapılabilir. Kendi el emeğiniz ile yapmış olduğunuz bebek tulumu ile bebeğinizin deliksiz uykuya dalmış olduğunu görmek, harcadığınız emeğe değecektir.

Tulumların en farklı görünümü burada

Örme modeller ile en çok seveceğiniz seçeneklerin de bir arada bulunmasını sağlayan tulum modelleri en çok bebeklerin şık bir görünüme sahip olmasını desteklemektedir. Her zaman olduğu gibi moda anlayışı içinde kendinizi rahatlıkla görebileceğiniz bir moda içinde en çok dikkati çeken unsurun da bu tulumlar olduğu görülmektedir. Tabi ki de en çok sevilen modellerin yine annelerin beğenisi ile şekillenen farklı tasarımlar ile can bulduğunu da ifade edebiliriz. Günümüzdeki farklı dokunuşlar ile can bulan bebek tulumu örgü modelleri ise bu yıla damgasını vuracak kadar renkli ve farklı modellere sahip olmaktadır.

bebek-tulumu-orgu-ornekleri-facebook bebek-tulumu-orgu-ornekleri-resimli bebek-tulumu-orgu-ornekleri degisik-bebek-tulumu-orgu-ornekleri en-guzel-bebek-tulumu-orgu-ornekleri farkli-bebek-tulumu-orgu-ornekleri guzel-bebek-tulumu-orgu-ornekleri harika-bebek-tulumu-orgu-ornekleri yeni-bebek-tulumu-orgu-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain