Menu

Bebek patik modelleri hepsi şirin ve sevimli

El işi örgüleri arasında en basitlerden biri sayılan patikler, tecrübesiz adaylar için bile keyifle yapılabilecek örgülerin başında gelir. Küçük oluşları ile kısa sürede bitirilebilen ve maliyeti yok denecek kadar az olan patikler, bebeklerimiz için vazgeçilmezler arasındadır. Bebek patik örnekleri 2016yılında da revaçta olması ile birlikte, geçmiş yılların örnekleri ile harmanlanmış farklı tasarımlar ortaya koymuştur. Bebeklerin sevdiği, tavşan, maymun ya da ayıcıkla basit örnekler ilk günkü kadar beğenilmekte ve yapılmaktadır. Gökkuşağı örnekleri ile sandalet görünümlü üstü açık bebek patik örnekleri 2016 yılının önde gelenleri arasındadır. Çift renk katlamalı ve bağcık görünümlü örnekler yapımları zor olmasının yanında şık görünümleri ile dikkat çekmektedir.

Rengarenk yeni modeller ile buluşun

Patikler tarihimizde de en çok sevilen kış giyim eşyalarından biri olmuştur. Her zaman için elinizin altında bulunması gereken bu parçaların bir de bebekler için olanları daha da şirin olarak karşımızda durmaktadır. Sizin el beceriniz ile renklenen bu modeller ile artık farklı bir kış geçirmeye de hazır bebekleriniz var demektir. Her zaman modanın içinden çıkan renkler ile buluşturulması sayesinde bebek patik örnekleri 2016yılının gökkuşağı kombinlerini ortaya çıkardığı da belirtilmektedir. Hem kendinizin tarzını hem de bebeklerin daha da şirin olmasının desteklenmesi sayesinde bu kadar çok seveceğiniz bir patik modeli ile çok güzel bir kış geçirebilirsiniz.

bebek-patik-modelleri-facebook bebek-patik-modelleri-resimli bebek-patik-modelleri degisik-bebek-patik-modelleri en-guzel-bebek-patik-modelleri farkli-bebek-patik-modelleri guzel-bebek-patik-modelleri harika-bebek-patik-modelleri yeni-bebek-patik-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain