Menu

Bebek patiği örnek yapılışları

Özellikle kış aylarında minik bebeklerimizin o narin ayaklarının üşümemesi için bir çok önlemler alırız. Çok eski zamanlardan beri raflarımıza kaldırdığımız patikler bebeklerimizin ayaklarının ısınması için en iyi yöntemlerdir. İster kendi bebeğinize, ister torununuza, isterseniz de bebeği olan birine hediye etmek için birbirinden güzel patikleri örebilirsiniz. Bebek patiği yapılışı resimli anlatım başlığı altında size birbirinden güzel patik örnekleri ve de yapılışlarını görsellerle sunuyoruz.

Bebek patikleri ve yapılışları sitemizde mevcut

Bebek patiği yapılışı ve resimli anlatımlarını gördüğünüz bu başlıkta birbirinden güzel patik örnekleri görüyorsunuz. Sizler de bir bebeğe patik örmeye başlamadan önce şu noktalara dikkat ederseniz daha cici patikler yaparsınız:

Öncelikle patiği işleyeceğiniz bebeğin cinsiyetine dikkat etmelisiniz. Bebek patikleri büyüklerinkine nazaran daha canlı renkli ve daha tatlı patiklerdir. Bebeğin cinsiyeti kız ise pembe ve mor tonlarında patikler örebilir ya da bebeğin cinsiyeti erkek ise mavi tonlarında patikler örebilirsiniz. Eğer bebeğin cinsiyeti bilinmiyorsa sarı ve yeşil tonlarında patikler örmeniz cinsiyet sorununu ortadan kaldırır.

Bebek patiği yapılışı ve resimli anlatım başlığımızın bir diğer noktası da motiflerdir. İsterseniz bu bebek patiklerine motifler de işleyerek patikleri daha güzel bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Bebeklerinize yapacağınız patikleri tığ işi olarak yapabilirsiniz. Böyleye güzel renklerde ve motiflerde patikleri bebeğinizin ayağında güzel duracak şekilde işlemeniz kolaylaşır.

bebek-patigi-ornek-yapilislari-facebook bebek-patigi-ornek-yapilislari-tumblr bebek-patigi-ornek-yapilislari degisik-bebek-patigi-ornek-yapilislari en-guzel-bebek-patigi-ornek-yapilislari farkli-bebek-patigi-ornek-yapilislari guzel-bebek-patigi-ornek-yapilislari harika-bebek-patigi-ornek-yapilislari yeni-bebek-patigi-ornek-yapilislari

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain