Menu

Bebek patiği nasıl örülür anlatımlı ve kolay türkçe yapılışı

Bebeklerimiz hayatımızda ki en değerli varlıklardır. Tabi ki de bundan kimsenin şüphesi yok. Ancak onların özellikle de kış aylarını çok daha sağlıklı ve sıcacık geçirebilmesi için örülecek olan berenin niteliği ve biçimselliğinin önemi de bir hayli fazladır. Bu sebepten dolayı da bebek patiği nasıl örülür anlatımlı olarak sizlere birkaç püf noktası vermek isteriz. Çünkü kış aylarının vazgeçilmesi olan bebek patikleri sayesinde hem el işi hünerlerinizi geliştirecek, hem de kendi çocuğunuz ve sevdiklerinizin bebeklerine güzel hediyelikler öreceksiniz. Bu sebepten dolayı da bebek patiği nasıl örülür anlatımlı olarak mutlaka üzerine yoğunlaşmalısınız. Bebek patiği nasıl örülür anlatımlı ve bol modelli aşamalarını şu şekilde sıralamamız mümkün olabilir.

Farklı ve basit bebek patiği örme modeli

İlk olarak 13 zincirl tabandan başlangıç yapmalısınız.

Topuk kısmına 4, burun kısmınaa 6 artırarak 4 sıra sonra üste çıkılır.

Burunda çift alarak yuvarlaklık verilir ve zevkinize göre üst kısım şekillendirilir.

Orta kalınlıkta ip ve 3.5 nolu tığ kullanılarak patiğinizi örmeye başlayabilirsiniz.

Günün her anında bu yöntemi kullanarak rahatlıkla patiklerinizi örebilir ve bu sayede de kendinize özel modellerde geliştirebilirsiniz. Bu modelleri mümkün kılan en önemli özellikle de, sizlerin dikkatli bir şekilde hayal gücünüzü de işin içine dahil etmenizdir. Her zaman en mükemmelini elde etmek sadece sizlerin elinde olan bir şeydir.

bebek-patigi-nasil-orulur-facebook bebek-patigi-nasil-orulur-resimli bebek-patigi-nasil-orulur-tumblr bebek-patigi-nasil-orulur degisik-bebek-patigi-nasil-orulur en-guzel-bebek-patigi-nasil-orulur farkli-bebek-patigi-nasil-orulur guzel-bebek-patigi-nasil-orulur harika-bebek-patigi-nasil-orulur yeni-bebek-patigi-nasil-orulur

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain