Menu

Bebek odası süslemeleri ve dekorasyon örnekleri

Tasarım sadece evlerde salonlar için değil her alanda kullanılması uygun olan bir durumdur. Günümüzde bu kadar etkili olan süslemeler sayesinde en çok beğendiğiniz odalardan birini de bebek odası olarak dizayn edebilirsiniz. Erkek ve kız bebeklerine de ayrı ayrı olarak tasarlanabilecek olan modellemeler içinde en çok kullanılan duvar renkleri pembe, mavi, beyaz ve krem olarak görülmektedir. Hem de bu açık renklerin bir arada olması ile her zaman odanın büyük görünümlü olmasını da sağlayabilirsiniz. Genellikle bebek odası süslemeleri sayesinde her bebeğin kendi ruhunun gelişimine de katkı sağlanabilmektedir. Belirlenen en temel süslemeler içinde şunları sayabiliriz:

Bebeklerinizin resimleri ile yapılmış puzzle modelleri son yıllarda çok fazla modern dokunuşlar arasında sayılmaya başlamıştır.

Günümüzde önemli olan diğer hareketlendirici modeller ise resim çerçeveleridir.

Halıların klasik olan bir odayı modern bir hale sokabilmekteki gücünü de görebileceksiniz. Sayıların döşenmiş olduğu halıların hem yumuşak hem de farklı görünümleri sayesinde bebek odasını tam olarak canlı ve çocuk neşesi ile doldurabilecektir.

Tavanların son yıllarda asma tavan olarak yapılması ile odanın gerçek gökyüzü ile kaplıymış gibi görünmesi de sağlanabilecektir.

Bebeklere yakışır kombinler

Düzeni sağlayacak olan en temel unsurlardan biri de dolaplardır. Açık renklerin bezendiği modellerin kullanılması sayesinde bebek odası süslemeleri daha canlı olarak gözükebilecektir. Buna ek olarak kızınızın veya oğlunuzun resimleri ile de her istediğiniz alana bebek odası süslemeleri ile döşemeler yapabilirsiniz.

bebek-odasi-suslemeleri-modelleri bebek-odasi-suslemeleri farkli-bebek-odasi-suslemeleri guzel-bebek-odasi-suslemeleri yeni-bebek-odasi-suslemeleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain