Menu

Bebek kazağı örgü modelleri ve çeşitleri

Bebeğinizi sıcacık tutacak kazak örgü modelleri çok çeşitliliğe sahiptir. Bu modeller arasında kilim desenli, baykuşlu örgü, deri aplikeye sahip örgü kazaklar, damatlık görünümlüler, , çizgili merserize kazak, yazlık kazaklar, iki renkli fırfırlı örneklerdir. Genelinde tığ kullanarak örebildiğiniz kazaklar arasında kilim desenliye yer vermek istediğinizde elinizdeki yünleri kullanarak yapabilirsiniz. Birbirine yakın renklerin tercih edilmesiyle örülmeye başlanır. Kollarda çam ağacı motifi gibi değişik görünümler de ekleyebilirsiniz.

Önü renkli olurken arka kısmını tek ren örebiliyorsunuz. Merserize örgü kullanarak da 5 numaralı şişle delikli kazaklar örebilirsiniz. Kazakları örerken kapüşon da ekleyebilirsiniz. Renkli ipliklerle örebileceğiniz kapüşonlu kazak üzerine işlemeli motifler de ekleyebilirsiniz. Erkek bebekleriniz için değişik bir tasarım olan damatlık kazak örneğini seçebilirsiniz. Siyah ve beyaz renkli iplikler kullanarak öreceğiniz kazakta kullanacağınız düğmeler de siyah ve beyaz renkte olmalıdır. Böylece daha şık bir görünüm kazandırılıyor. Kız bebeğinizin kazağının ortasına yıldızlı, kalpli, çiçekli aplikeler alarak, aplikeli kazaklar örebilirsiniz. Çizgili kollara sahip, fil motife sahip sakallı ipliklerden örülen kazak modeli de kız bebeğiniz için harika olacaktır.

bebek-kazagi-orgu-modelleri-facebook bebek-kazagi-orgu-modelleri-resimli bebek-kazagi-orgu-modelleri-tumblr bebek-kazagi-orgu-modelleri degisik-bebek-kazagi-orgu-modelleri en-guzel-bebek-kazagi-orgu-modelleri farkli-bebek-kazagi-orgu-modelleri guzel-bebek-kazagi-orgu-modelleri harika-bebek-kazagi-orgu-modelleri yeni-bebek-kazagi-orgu-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain