Menu

Bayanlara özel papyon modelleri

Maskülen tarzdan hoşlanan kadınlar için papyon, çok keyifli bir aksesuar. 2016 papyon modelleri bayanlar için oldukça keyifli çizgiler taşıyor. Rengarenk, birbirinden harika papyonlar, kadınların gömleklerinde ya da çıplak tenlerinde göze çarpıyor. Papyon kadına ayrı bir seksapalite kazandırıyor. Kadın giyim modasında papyon, son yıllarda oldukça sık kullanılmakta. İş hayatındaki kadın, pamuklu ya da keten kumaştan tasarlanmış papyonları, o gün giymiş olduğu kıyafetle kombinleyip şıklaşabiliyor. Gece hayatında da papyon modelleri bayanların tercihi haline gelmiş durumda.

Papyonda taşlı modeller

Gece için hazırlanan papyon modellerinde taş ve inci kullanılıyor. Ayrıca kolye şeklinde, zincire monte edilmiş kumaştan papyonlar, tasarımcıların en yeni ve harika buluşu. Adeta bir kolyeden farksız bu tasarımda tül de kullanılmakta. Özel kutlamalar için tasarlanmış rengarenk kurdelelerden yapılmış papyonlar, yine farklı olmayı seven kadınların beğenisine sunuluyor. İç giyimde de papyon çok ilgi gören bir parça.  Saten iç çamaşır setleri içinde satışa sunulan satenden tasarlanmış papyonlar, oldukça iddialı. El örgüsü papyonlar da son yılların papyon modasında yerini almış ve de sağlamlaştırmış durumda. Günlük kıyafetleri ufaktan neşelendirmek için örgü papyonlar çok doğru bir karar. Örgü papyonlar diğer kumaş papyonlara göre daha az göze batıyor. El örgüsünden yapılmış papyonlar,  erkek kimliğini biraz yitirdiğinden,  papyonu feminen bir havaya sokuyor. Bu yıl papyon modelleri bayanlara daha çok çeşit sunuyor.

bayanlara-ozel-papyon-modelleri-facebook bayanlara-ozel-papyon-modelleri-resimli bayanlara-ozel-papyon-modelleri-tumblr bayanlara-ozel-papyon-modelleri en-guzel-bayanlara-ozel-papyon-modelleri farkli-bayanlara-ozel-papyon-modelleri guzel-bayanlara-ozel-papyon-modelleri moda-bayanlara-ozel-papyon-modelleri yeni-bayanlara-ozel-papyon-modelleri yepyeni-bayanlara-ozel-papyon-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain