Menu

Bayanlar için örgüden çok güzel yapılmış hırka ve yelek örnekleri

Özellikle biz kadınların olmazsa olmaz kıyafet tercihleri arasında her daim yer alan hırka ve yelekler, dışarıdan alındığı takdirde bizler için maliyetli olabilmektedir. Her mevsime, her zevke hitap eden bayan hırka ve yelek modelleri evinizde oturduğunuz yerden çok kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Farklı renk ve desenlerde birbirinden estetik ve zarif hırka ve yelek çeşitleri, özellikle tığ işi örgüyle kolay ve hızlı bir biçimde bitirilebilmektedir. Bununla birlikte söz konusu el emeği göz nuru bayan hırka ve yelek modelleri şiş ile örülmeye de son derece müsaittir. Siz de ister tığ ile isterseniz şişle özgün ve şık hırka-yelek kombinasyonlarını rahatlıkla uygulayabilir; zarafetinizi katlayabilirsiniz.

Örgü işinde renk ve kalıbın önemi

Bu noktada da ise sizler için bayan hırka ve yelek modelleri el işi faaliyetlerinizde ölçü ve kalıbın ne denli önemli olduğuna değinmek istiyoruz. Çünkü kişinin üzerinde taşıyacağı modelin önceden tasarlanmış olduğu kalıp ve planları el emeklerinde çok daha sistemli bir başarı elde edilmesine vesile olacaktır. Bununla birlikte hırka ya da yelek modellerinde dikkat edilmesi gereken ikinci önemli unsur ipin rengi ve modele karşı göstereceği uyumdur. Özellikle de kış mevsimlerinde ki renk tonlamaları son zamanlarda bir hayli sıcağa yatkınlaşmaya başlamıştır. Sizlerde örgü işleyişinize ve zevkinize en fazla hitap edecek rengi seçerek özel bir modeli ortaya çıkarabilirsiniz. Şimdiden kolay gelsin.

bayanlar-icin-hirka-ve-yelek-ornekleri-facebook bayanlar-icin-hirka-ve-yelek-ornekleri-resimli bayanlar-icin-hirka-ve-yelek-ornekleri-tumblr bayanlar-icin-hirka-ve-yelek-ornekleri degisik-bayanlar-icin-hirka-ve-yelek-ornekleri en-guzel-bayanlar-icin-hirka-ve-yelek-ornekleri farkli-bayanlar-icin-hirka-ve-yelek-ornekleri guzel-bayanlar-icin-hirka-ve-yelek-ornekleri yeni-bayanlar-icin-hirka-ve-yelek-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain