Menu

Bayanlar için çok şık beyaz gömlek modelleri

tarafından özellikle tercih edilir. Özellikle de yaz aylarında tercih edilen bu renk sıcağı önlemesi ile de bilinmektedir. Koyu renk elbiselerin güneş ışınlarını üstüne çektiği açık renk elbiselerin de güneş ışınını kırdığı bilinmektedir. Bu nedenle yaz aylarında beyaz elbiseler tercih sebebi olur. Bayan beyaz gömlek modelleri ve fiyatları göz önüne alındığında farklı modeller de görülmektedir. Bu modeller şunlardır.

Kolsuz beyaz gömlekler,

Kısa kollu beyaz gömlekler,

Uzun kollu beyaz gömlekler,

Beyaz bayan gömlek modelleri iş ve günlük yaşam için ideal

Bununla birlikte yakalı gömlekler, yakasız gömlekler yanında gömleklerin boyu da önem arz etmektedir. Dize kadar uzanan beyaz gömlek çeşitleri bulunduğu gibi arka kısmı uzun ön kısmı kısa beyaz gömlekler de gömlek modelleri arasında bulunmaktadır. Bayan beyaz gömlek modelleri ve fiyatları içinde yakasında fiyonk detaylı gömlekler olabildiği gibi yakası dantel işlemeli olan gömlekler de görülmektedir. Beyaz tunik gömlek modelleri de bulunduğu gibi uzun kollu düz beyaz gömleklerin de yaz aylarında bayanlar tarafından kullanıldığı görülmektedir. Yanları yırtmaçlı uzun beyaz gömleklerin bayanlar tarafından tercih edilebildiği görülürken cepli ve uzun cepli gömlekler de bayan beyaz gömlek modelleri ve fiyatları içinde görülmektedir. Beyaz bayan gömlek çeşitleri arasında hakim yaka gömleklere de sıkça rastlanmaktadır. Ayrıca beyaz bayan gömlek çeşitleri içinde düşük omuzlu bol gömleklere de rastlamak mümkündür.

bayanlar-icin-beyaz-gomlek-modelleri-facebook bayanlar-icin-beyaz-gomlek-modelleri farkli-bayanlar-icin-beyaz-gomlek-modelleri moda-bayanlar-icin-beyaz-gomlek-modelleri yeni-bayanlar-icin-beyaz-gomlek-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain