Menu

Bayanlar için bluz modelleri ve kombinleri

Bluz, kadın giyim modasında her mevsim kullanılan bir üst giyim parçasıdır. Daha çok pamuklu, saten, ipek, keten gibi ince kumaşlardan dikilmektedir. Her mevsim rahatlıkla kullanılan bluz modelleri ve fiyatları, günlük, davet ve çalışma hayatına hitap etmek üzere tasarlanmıştır. Moda piyasasında bluz modelleri ve fiyatları çok çeşitlidir. Her markanın kreasyonuna almış olduğu bluzlar, markaya, kullanılan kumaşa ve tüm detaylara göre fiyatlandırılmaktadır.

Bluz modelleri

Mesai saatleri için tasarlananlar

İşe giderken giyinmek, günlük giyim tercihlerine göre daha zordur. İş hayatında, yapılan işin mahiyetine göre giyinmek esatır. Bir tür üniforma duygusuyla giyinilen iş dünyası için değişik tasarımlar, monotonluktan kurtaran çizgilere ihtiyaç duymaktadır. Çalışanlar için hazırlan bluzlarda ipek, saten, keten kumaşlar kullanılmaktadır. Burada kumaş tercihi, bluzda kullanılan düğme ve cep gibi küçük detaylarla, diğer tasarımlara göre daha ciddi bir forma oturtulmaktadır.

Günlük kullanım için tasarlananlar

Günlük tasarımlar için penye ve keten kumaş kullanılmaktadır. Şıklıktan ziyade rahatlığı hedef alan tasarımlar, her pantolon ya da etek ile kullanılabilmektedir.

Davetler için tasarlananlar

Düğün, nişan, kına, doğum günü ya da şirketlerce yapılan ürün lansmanı gibi gece ya da gündüz organizasyonlarında kullanıma uygun bluzlarda, ipek, saten, şifon gibi detaylarla şıklığın rahatça yakalanabildiği kumaşlar kullanılmaktadır.

Her zaman olması gerektiği gibi, bluz modelleri ve fiyatları tercih edilirken, kişi kendine ve bütçesine uygun olanı seçmelidir.

bayanlar-icin-bluz-modelleri farkli-bayanlar-icin-bluz-modelleri guzel-bayanlar-icin-bluz-modelleri moda-bayanlar-icin-bluz-modelleri yeni-bayanlar-icin-bluz-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain