Menu

Bayanlar için birbirinden güzel saç modelleri ve renkleri

Biz bayanların için saçlarımız stilimiz açısından büyük bir önem taşımaktadır. Saç rengimizi ya da modelimizi değiştirdiğimizde özellikle çevremizdeki erkekler depresyonda olduğumuzu, bu yüzden saçlarımızla oynadığımızı düşünürler. Halbuki saç kesimimizde ya da saç rengimizde yapmış olduğumuz değişimler, kendimize olan güvenimizi artırmak, kendimizi daha iyi hissetmek için gerçekleştirdiğimiz aktivitelerdir. Bu açıdan bizler de bilhassa dünyanın çeşitli şehirlerinde gerçekleştirilen moda haftalarında boy gösteren mankenlerin saç modellerini baz alarak saç modelleri bayan 2016 seçkisi hazırladık. Siz de söz konusu modelleri inceleyerek stilinize ve yüz yapınıza uygun örnekleri saçlarınızda uygulayabilirsiniz.

Rahat ve salaş topuzlar bu seneye de damga vuracak

Özellikle düğünlerde ya da özel günlerde yapılan gösterişli ve son derece sıkı kabarık, spreyle sabitlenmiş topuzlara karşılık doğal topuzlar, hem gündelik kullanımda hem de özel günlerde bizlere başarıyla eşlik etmeye yeni yılda da devam edecek. Bu doğrultuda ister spor kıyafetlerle dilerseniz şık elbiselerle kombin yapabileceğiniz minimal tarzdaki topuzlarla doğal yollardan tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Modası geçmeyen stil: örgü saçlar

Saçlarının güzelliğini doğal yollardan ortaya koymak isteyen bayanların vazgeçilmezi olmaya devam eden örgüler, geçmiş dönemlerde olduğu gibi günümüzde de saç modasının en fazla uygulanan modelleri arasında yer almaktadır ve örgü modellerinin saç modelleri bayan 2016 modasında da önemli bir yer edineceğini kestirmek zor olmasa gerek.

Saç kesiminde simetri mi asimetri mi ?

Bu sorunun cevabı, bayanların saç konusunda vermeleri gereken en zor kararlardan birisidir. Bu hususta belirleyici olması gereken nokta; yüz hatlarınız ve tarzınız olmalıdır ve kararınızı bu minvalde vermelisiniz. Bununla birlikte yüz hatlarınız her iki kesime de uygunsa asimetrik kesimleri tercih etmenizi tavsiye ederiz; zira asimetrik kesimli saçlar saç modelleri bayan 2016 yılının en popüler modellerinden olacak.

bayanlar-icin-sac-modelleri-ve-renkleri-facebook bayanlar-icin-sac-modelleri-ve-renkleri-resimli bayanlar-icin-sac-modelleri-ve-renkleri-tumblr bayanlar-icin-sac-modelleri-ve-renkleri degisik-bayanlar-icin-sac-modelleri-ve-renkleri en-guzel-bayanlar-icin-sac-modelleri-ve-renkleri farkli-bayanlar-icin-sac-modelleri-ve-renkleri guzel-bayanlar-icin-sac-modelleri-ve-renkleri moda-bayanlar-icin-sac-modelleri-ve-renkleri yeni-bayanlar-icin-sac-modelleri-ve-renkleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain