Menu

Bayan topuksuz çizme modelleri ve çeşitleri

Her gördüğü ayakkabıyı kendine almak isteyen kadınların, ayakkabı tutkuları benzersizdir. Bütçesine göre kadınların hepsinde ayakkabı alma duygusu bulunmaktadır. Kış aylarında, son dönemde bayan topuksuz çizme modelleri, kadınların fazlasıyla rağbet ettikleri modeller arasında bulunmaktadır.

Trendler de, hızla yükselişe geçen bayan topuksuz çizme modelleri, tayt, uzun elbise, etek ve pantolonlarını kombinlerken kullandıkları çizme modellerindendir.

Topuksuz çizme modellerini kısaca sıralarsak;

Yağmur çizmeleri,

Bağcıklı ya da bağcıksız çizmeler,

Binici çizmeleri,

Dizüstü çizmeler,

Yarım boy çizmeler,

Bayan topuksuz çizme modelleri arasında en çok kullanılan modellerdendir.

Topuksuz çizmeler nelerle kombinlenir?

En çok tayt ve jean dar kesim kotlarla gördüğümüz topuksuz çizmeleri, fiziğine güvenen bayanlar kalem eteklerle kombinleyebilirler. Opak çorap giyerek şortlarla, topuksuz çizmeler rahatlıkla kombin edilebilir. 2016 kış ve sonbahar trendlerin de, en çok yağmur çizmeleri kullanıldı. Önümüzde ki, yılda yağmur çizmelerinin bu yıl yarattığı etki geçmeyecektir.

Topuksuz çizme modellerinde, siyah ve kahverengi tonlarında olan deri uzun modeller kadınların ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Kemerli ve taşlı modeller de, oldukça yoğun kullanılan modeller arasına girmektedir. Tüylü ve püsküllü modelleri de, bohem stilden hoşlanan bayanlar tercih etmektedirler. Topuksuz çizme modelleriyle, kadınlar topuksuz da, çekici olabildiklerini kanıtlamışlardır. Çizme tercih ederken kombinlenebilme özelliklerini baz aldığınız kadar sizi soğuk hava şartlarına karşı nasıl koruyabileceğini ve kalitesini de, göz ardı etmeyiniz.

bayan-topuksuz-cizme-modelleri farkli-bayan-topuksuz-cizme-modelleri moda-bayan-topuksuz-cizme-modelleri yeni-bayan-topuksuz-cizme-modelleri yepyeni-bayan-topuksuz-cizme-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain