Menu

bayan örgü hırka modelleri ve en güzel kolay çeşitleri

birbirinden şık bayan hırkaları farklı renkler, iplik çeşitleri ve örgü modelleri ile hazırlanabilir. sezon renkleri ve moda hırka modelleri hakkında moda ve el işi dergilerinden örnekler seçebilir veya internet üzerinden en yeni modellere ulaşabilirsiniz. bayan örgü hırka modelleri anlatımlı olarak bulunabilir ve bu yönergelere bakarak siz de kendi hırkanızı kolayca hazırlayabilirsiniz.

  • yeni sezon hırka modelleri nelerdir
  • bebe yakalı, kırçıllı ipliklerin kullanıldığı saç örgü modeller,
  • şiş ile örülen kalın palto gibi hırka modelleri,
  • kısa ve ajurlu hırkalar,
  • kapüşonlu, fermuarlı modeller,
  • beli kemerli ve aşağı doğru bollaşan hırkalar yeni sezonun en çok beğenilen modelleri arasındadır.

bayan örgü hırka modelleri anlatımlı olarak pek çok kanalda karşınıza çıkar. modeline karar verenlerin istedikleri rengi de belirlemeleri ve bu örgüye yakışacak bir iplik seçmeleri gerekmektedir. yine iplik kalınlığına göre seçilecek şiş numarası da örgünün kendini göstermesi ve ipliğin örgüyü kaldırması için son derece önemlidir.

seçilen modelin standart manken ölçülerine göre başlangıç ilmek sayılarından, örgünün nasıl yapılacağına, kol oyuntularının nasıl verileceğine ve en önemlisi yakanın nasıl yapılacağına kadar bilgilerin verildiği bayan örgü modelleri anlatımlı olarak bulunabilir. fiskos örtüleri gibi yuvarlak örülen ve dikişsiz modeller örgü konusunda kendini kanıtlamış becerikli hanımların örebileceği modeller arasındadır. işe başlamadan önce örülecek hırkanın zorluk derecesi hakkında bilgi edinme ve sabırla hırkayı tamamlayabilecek azmi göstermek her zaman kolay olmayabilir.

bayan-orgu-hirka-modelleri-facebook bayan-orgu-hirka-modelleri-resimli bayan-orgu-hirka-modelleri-tumblr bayan-orgu-hirka-modelleri degisik-bayan-orgu-hirka-modelleri en-guzel-bayan-orgu-hirka-modelleri farkli-bayan-orgu-hirka-modelleri guzel-bayan-orgu-hirka-modelleri harika-bayan-orgu-hirka-modelleri yeni-bayan-orgu-hirka-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain