Menu

Bayan örgü bere örnekleri anlatımlı ve açıklamalı

Kış aylarında aksesuar olarak kullanıldığından çeşit çeşit bayan örgü bere modelleri anlatımlı işlemek isteyebilirsiniz. Bere modellerine uyumlu olarak atkı işleyerek takım da yapabilirsiniz.

Beğenilen bayan örgü modeli yapılışı

File bayan örgü bere modeli: yaklaşık 200 gram tığ ipi kullanılarak 7 numara örgü tığı ile yapılır. 11 zincir ve 3 uzun ilmek ile 10 cm kare kadar tığ örgüsü yapılarak örülür. Akrilik türde tığ ipi bayan örgü bere modelleri anlatımlı bere yapımında yetişkinlerde kullanılabilir. Tepeden başlanarak yuvarlak sıralar halinde12 zincir çekerek örülmeye başlanır. Bir halka oluşturularak devam edilir.

  • Haroşa bayan örgü bere modeli
  • Düz bayan örgü bere modeli

Zincir kafesli bayan örgü bere modeli: 1 yumak tığ ipi kullanılarak 3,5 numara örgü tığı ile yapılır. Zincir kafesi modelinde örgü kullanılır. İlk başta 6 zincir çekilerek bir halka birleştirilir. Sonra 12 adet kafes yapılarak devam edilir.

  • Lastik bayan örgü bere modeli
  • Balıksırtı bayan örgü bere modeli
  • Ajurlu bayan örgü bere modeli

Deniz modelli bayan örgü bere modeli: 1 yumak vizon iplik ile 5 numara şiş kullanılarak yapılmaktadır. Deniz modeli ile bayan örgü bere modelleri anlatımlı örülür. 9 ilmek ile berenin tepesinden başlanır. Bere 2 + 2 lastik yapılarak bitirilir.

bayan-orgu-bere-ornekleri-anlatimli-facebook bayan-orgu-bere-ornekleri-anlatimli-resimli bayan-orgu-bere-ornekleri-anlatimli-tumblr bayan-orgu-bere-ornekleri-anlatimli degisik-bayan-orgu-bere-ornekleri-anlatimli en-guzel-bayan-orgu-bere-ornekleri-anlatimli farkli-bayan-orgu-bere-ornekleri-anlatimli guzel-bayan-orgu-bere-ornekleri-anlatimli harika-bayan-orgu-bere-ornekleri-anlatimli yeni-bayan-orgu-bere-ornekleri-anlatimli

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain