Menu

Bayan kısa sarı saç renkleri ve kesim modelleri

Sarı renk saçları her zaman gösterişli ve asil gösteren göz alıcı, hoş ve iddialı bir renktir. Taşımayı bilen ve bakımını yaparak uygun şekilde kullanmayı bilen kadınlarda sarı saç ayrı bir gösteriş yaratmaktadır. Özellikle kısa sarı saç modelleri bir kadında kraliçe havası yaratabilir.

Orta boy sarı saç modeli

Orta boy küt kesimlerde sarı saç kullanımı oldukça doğal, sade, zarif ve asil görünmektedir. Düz bir fönle ciddi, şık ve çekici bir kadın olabilirsiniz.

Kısa sarı saç modeli

Erkek kesimi kısa sarı saç modelleri kıyafetlerle kombinlenerek yerine göre spor, yerine göre fazlasıyla ağır ve sert bir görünüm elde edilebilir. Bu tür kısa modeller bir kadını eski çağ hikayelerindeki amazon kadınları kadar çekici ve hırçın gösterebilir. Çok kısa sarı saç modelleri özellikle platin sarısı tonlarında yuvarlak yüzlü ve renkli gözlü kadınlarda kullanıldığında o kadın bir kapak kızı olabilir.

Pixie sarı saç modeli

Pixie saç modeli sınırları zorlayan ve standardın dışında, ancak bir o kadar da sade ve kolay taşınabilecek bir modeldir. Ufak bir fön işlemiyle hafif dağıtılan saçlar ile bu modelin tek hamleyle sadelikten çıkması cesur kadınların modeli olduğunun bir kanıtıdır. Bu model sarı renk ile birleştiğinde orta yaş gruplarına kadar kullanılabilir hale gelen ve hemen hemen her kadına yakışan, asil ve şık bir saç tasarımıdır.

Kısa sarı saç modelleri her yaş grubuna göre şekillenebilen, yerine göre ağır ve yerine göre hırçın bir kadın görünümüne girmek istediğinizde zorlanmayacağınız en esnek tasarımlardandır. Sarı saç doğru kullanmayı bilen kadınlarda, kısa saç modelleriyle birleştiğinde başka bir renk ve model arayışına girmeyeceksiniz.

bayan-kisa-sari-sac-renkleri-facebook bayan-kisa-sari-sac-renkleri-resimli bayan-kisa-sari-sac-renkleri degisik-bayan-kisa-sari-sac-renkleri en-guzel-bayan-kisa-sari-sac-renkleri farkli-bayan-kisa-sari-sac-renkleri guzel-bayan-kisa-sari-sac-renkleri harika-bayan-kisa-sari-sac-renkleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain