Menu

Bayan dar pantolon modellerini ve kombinlerini inceleyin

Dar pantolon modelleri artık çok değişti. Sokak modasına uygun olarak tasarlanan pantolon çeşitlerini sizler için özel olarak araştırdık. Her sene pantolon modasını yakından takip ettiğinizi biliyoruz. Geçen senenin trendi olan dar pantolonlar bu sene daha modern ve havalı modelleriyle gün yüzüne çıkacak. Sevilen markaların koleksiyonlarında yer alan ve indirimli bir şekilde satışa sunulan dar pantolonları, aşağıda yer alan görsel galerimizden inceleyebilirsiniz. Sizlerde dar pantolonlarla kendi stilinizi ve tarzınızı yaratabileceksiniz. Doğru ve tarz giyinen stil sahibi bayanların, 2016 yepyeni farklı dar pantolon modellerini çok beğeneceğini düşünüyoruz.

Dış görünüşüne önem veren bayanlar her zaman şık ve kendilerini özel hissetmektedirler. Sizde böyle olmak istemez misiniz? Eminim çoğu bayan böyle olmak için can atıyordur. Bu yüzden modayı yakından takip etmeli ve kendinize yakışan en doğru pantolonu seçmelisiniz. Günümüzün vazgeçilmez bayan giyim modelleri arasında yer alan dar pantolonlardan sizlerde vücudunuza tam oturanı tercih edin, değişik ayakkabı ve çantalarla onu kombinleyerek farkınızı ortaya koyun.

Dar pantolon kombinleri ve seçimi nasıl yapılmalı ?

Dar pantolon herkese yakışmaz, o yüzden her fiziğe yakışmayabilir. Düzgün bacaklara sahip olmadığınızı düşünüyorsanız, bol ve alttan daralan pantolon modelleri sizi oldukça zayıf gösterecek ve dar pantolonun vücudunuza uymasını sağlayacaktır.

Mağazalarda bu yıl düz, siyah, beyaz gibi bilindik modellerin yerini desenli dar pantolonlar alacak. Düz modelleri bizce bu sene tercih etmeyiniz çünkü onlar demode oldular. Desenli ve renkli dar pantolonlar şu sıralar genç kızların ve markaların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Pantolonunuzun altına her zaman uygun ayakkabı modellerini tercih edin. Stilletto gibi abartılı ayakkabılardan kaçının, moda olduğu için giymeyin! Yoksa üstünüz başınız berbat görünebilir. Dar pantolonlara babetler ve düz taban converse tarzı ayakkabılar daha çok yakışmaktadır. Modayı seven bayanlarımız yeni modelleri çok beğenecekler ve özel günlerde, sokakta her yerde dar pantolonlarla vücutlarını ve güzelliklerini gösterebilecekler.

bayan-dar-pantolon-modelleri en-guzel-bayan-dar-pantolon-modelleri farkli-bayan-dar-pantolon-modelleri moda-bayan-dar-pantolon-modelleri yeni-bayan-dar-pantolon-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain