Menu

Bayan bot modelleri ve en güzel çeşitleri

Bayanların en önem verdiği aksesuarlardan olan ayakkabı modelleri arasında kış aylarının da gelmesiyle bot modelleri yer alıyor. Ayakkabı mağazalarında 2016 yılının bot modelleri yerini almış durumda. Uzun botlardan hoşlanmayan bayanlar için bu senenin trendleri arasında bootieler oldukça revaçta görünüyor.

Bu bot modeli bilekte bitiyor ve kibar bir görünüm sağlıyor. Sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmez ayakkabılar arasında uzun çizmeler yer alıyor. Uzun çizmeler mini etekler ya da dar pantolonlarla muhteşem görüntüler ortaya çıkarıyor. Bu sezonun en gözde bayan bot modeliyse avcı botlarıdır.

Avcı botları esnek yapılara sahip ve oldukça rahat bir kış geçirmenizi sağlar. Orta boy avcı botlarını siyah kot pantolon, gri tonda t-shirt ve leopar desene sahip ceketle kombinleyebilirsiniz.

Yine bu sezonun vazgeçilmezleri arasında yılan derili botlar bulunuyor. Ağırbaşlı ve hoş bir görünüm sunan yılan derili botlarla şık kombinler yaratabilirsiniz. Sonbahar kış sezonu trendleri, bayan bot modellerinde 2016 yılıyla beraber erkeksi botlara yönelmiş durumda. Bu botlar bayan botlarına göre kaba hatlara sahip olmasıyla biliniyor.

bayan-bot-modelleri

2013 bayan kışlık bot

farkli-bayan-bot-modelleri guzel-bayan-bot-modelleri yeni-bayan-bot-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain