Menu

Basit kolay aslan çizimi örnekleri resimleri

Çizim konusunda insanların yetenekleri farklı düzeyde olsa da hemen herkes için basit resim çizimleri bulunmaktadır. Çizimlerden biri şüphesiz basit aslan çizimi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun için ilk olarak aslanın kafa kısmından başlayın bu şekilde hata oranı en aza düşecektir. Baş kısmında aslanın kafa saç bileşim yerini uygunca çizin. İkinci adım olarak boynun alt ve üst kısmı ile başı birleştirin. Üçüncü adım olarak sırt ile arka bacak bileşimini çizin. Dördüncü adım olarak sağ ön arka, sol ön arka bacak çizimlerini yapıp gövde kısmı ile birleştiriniz. En son olarak kuyruk ve sonra göz kulak basit aslan çizimi ile tamamlanır.

Aslan çizimi genel hatları ile yukarıda anlattığımız şekilde çizilmektedir elbette bu çizimi detaylandırmak sizin elinizdedir. Bazen bazit eksizler üzerinden şahane çizimler elde edebilir ve bunları resimleriniz arasına koyabilirsiniz. Çizim kabiliyetiniz var ise, bir asla resmini de karşınıza alarak daha detaylı çizimler yapabilirsiniz. Basit aslan çizimi yapabilir ve üzerine başka başka detaylar ekleyebilir ve resminizi daha da genişletebilirsiniz.

Özellikle doğa resimlerinde kullanılan aslan çizimleri, aynı zamanda tek başına da çok etkili olabilmektedir. Farklı çizimlerin arasından alegorik olarak da aslan çizimi kullanabilir ve resimlerinize başka anlamlar katabilirsiniz. Çizdiğiniz resimleri sevdiklerinize dahi hediye edebiliriniz. Özel zamanlarda bu tür farklı çizimler çerçeve ile tamamlayarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.

aslan-cizimi-facebook

An illustration of a stylised black lion perhaps a lion tattoo

aslan-cizimi-resimli aslan-cizimi-tumblr aslan-cizimi basit-aslan-cizimi en-guzel-aslan-cizimi farkli-aslan-cizimi guzel-aslan-cizimi kolay-aslan-cizimi

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain