Menu

Banyolar için lahana lif örneği modelleri

hanımlar sürekli olarak yeni lif örnekleri çıkarmaktadır. yaratıcılıkları ve el beceriler sayesinde kullanmaya kıyılamayacak kadar güzel ve orijinal lif örnekleri bulunmaktadır. bu lif örneklerinden biri de lahana modelli lif örnekleridir. lahana lif örneği yapılışı gerek kolay bir şekilde oluşturulmasından gerekse oldukça şık görüntüsünden dolayı sıkça tercih edilmektedir. hem kişisel kullanımlar için hem de hediyelik lif örnekleri olması bakımından lahana lifler son derece uygun lif modelleri olmaktadır. bu tür liflere lahana model denmesi ise yuvarlak bir şekilde olması ve kat kat devam etmesinden dolayıdır.

lahana lif örneği yapılışı için birçok farklı videolu ve resimli anlatım bulunmaktadır. bu resimli ve videolu anlatımlardan yararlanarak kolayca lahana modelli lifler örülebilmektedir.

lahana modellerinde hiçbir renk kısıtlaması yoktur. tek renk veya değişik renklerden oluşan lahana modelli lifler yapılabilmektedir.

lahana modelli lifler için öncelikle lifin ortası oluşturulmaktadır. bu orta kısım daha sık şekilde örülmekte ve en orta kısımda gül veya kabarıklık şekillerde motifler bulunmaktadır.

hanımların en gözde lif modelleri

lahana lifler ortadan kenarlara göre devam etmektedir. bu şekilde ortada daha sık kenarlara gittikçe genişlemektedir. ayrıca kat kat lifler de yapılabilmektedir. isteğe göre bu liflerin modelleri değişmektedir. lahana lif örneği yapılışı için öncelikle liflerin nasıl bir ipten yapılacağı belirlenmelidir. çünkü lahana model lifler tüm iplerden yapılır özellikle de kabarık ipler tercih edilir.

degisik-lahana-lif-ornegi-modelleri en-guzel-lahana-lif-ornegi-modelleri farkli-lahana-lif-ornegi-modelleri guzel-lahana-lif-ornegi-modelleri harika-lahana-lif-ornegi-modelleri lahana-lif-ornegi-modelleri-facebook lahana-lif-ornegi-modelleri-resimli lahana-lif-ornegi-modelleri-tumblr lahana-lif-ornegi-modelleri yeni-lahana-lif-ornegi-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain