Menu

Balyajlı saç renkleri ve en güzel tonları

Yıllardan beri modası geçmeyen ve saça ilişkin trenler incelendiğinde yakın zamanda geçmeyeceği rahatlıkla öngörülen bajyajlı saç modelleri, saçlarında fark yaratmayı arzulayan ve saçlarına parlaklık katmak isteyen bayanların vazgeçemediği uygulamalardandır. Bu gerçeği göz önünde bulundurarak bizler de son dönemlerin en moda balyajlı saç renkleri arasından ilginizi çekeceğini düşündüğümüz bir seçki hazırladık.

Renklerle ilgili olan değerlendirmemize geçmeden önce balyajın nasıl bir uygulama olduğuyla ilgili sizlere birkaç temel bilgi verelim. Esas itibariyle röfleyle benzerlik gösteren balyaj uygulaması röflenin aksine:

Daha natürel bir görünüm sergilemektedir.

İstenilen miktarda ve kalınlıkta uygulanabilen bir gölgelendirme yöntemidir.

Doğal bir görüntü ortaya çıkması için daha çok saç uçlarına krepeler halinde atılarak uygulanmaktadır.

Balyajın vazgeçilmezi: kızıl

Balyaj yoluyla gölgelendirme denildiği zaman biz bayanların aklına daha çok sarı ve sarının farklı tonları ile kahvenin değişik formları gelmektedir. Oysaki bu renklerden farklı olarak kızıl saçlara uygun olacak şekilde uygulanabilen çok estetik ve zarif balyajlı saç renkleri de bulunmaktadır. Söz gelimi kızıl saçlarınızın arasına atacağınız turuncuya çalan kızıllarla canlı, doğal ve ışıltısıyla göz kamaştıran bir model elde etmeniz son derece olasıdır.

Balyajda yeni moda: çilek sarısı

Son dönemlerde balyaj uygulamaları konusunda ön plana çıkan bir diğer renk tercihi yabancıların “strawberry blonde” dediği türkçeye çilek sarısı olarak tercüme edebileceğimiz renk tonudur. İçerisinde kırmızı alt tonu bulunan kızıl ile sarı karışımı arasında bir yerde duran bu rengin tam olarak tutabilmesi için işinin ehli bir uzmandan yardım almak şarttır; zira evde bu rengi kendiniz denediğinizde rengin tutmaması durumunda ortaya hoş olmayan görüntüler çıkabilir

Bunlara ek olarak şunun özellikle altını çizelim; balyajlı saç renkleri konusunda kararınızı verirken ten renginizi kesinlikle göz önünde bulundurarak tercihinizi yapın.

balyajli-sac-renkleri-facebook balyajli-sac-renkleri-resimli balyajli-sac-renkleri bayan-balyajli-sac-renkleri degisik-balyajli-sac-renkleri en-guzel-balyajli-sac-renkleri farkli-balyajli-sac-renkleri guzel-balyajli-sac-renkleri kadin-balyajli-sac-renkleri yeni-balyajli-sac-renkleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain