Menu

Bal köpüğü saç rengi

Günümüzün en çok sevilen saç renklerinden birisi bal köpüğü rengidir. Evde ne yazık ki yapması oldukça zordur. Bu yüzden bu tarz özel saç renklerini tutturmak için kuaföre gitmek gerekmektedir. Kendi başınıza evde yapmaya kalkarsanız, sonuç hüsran olabilir. Bu yüzden bal köpüğü rengi için kuaföre gidilmesi şarttır.

İnternet sitelerinde ve dışarıda bir çok kozmetik marketlerde bal köpüğü saç rengi saç boyası satılmaktadır. Bu ürünleri alarak evde kendi başlarına denemeye kalkan genç kızlarımız ve bayanlarımız sonuç elde edememektedir. Rengi tutturmak bir hayli zordur. Bal köpüğü saç renginin ne açık ne koyu olmaması gerekiyor.

Bal köpüğü renginin en güzel yanı, yaz ve kış mevsiminde kullanılabilen bir renktir. İster kışın, dilerseniz yazın bu güzel saç rengini kullanabilirsiniz. Enden ve farklı saç rengi boyası arayan bayanlarımız mutlaka bal köpüğü rengini denemelidirler. Bal köpüğü rengini elde edebilmek için kuaföre gidilmesi gerekiyor dedik ama birde evde yapanlar var. Onlar nasıl yapıyor? Gelin bir göz atalım.

Bal köpüğü saç rengi nasıl tutturulur? (evde)

Evde yapmak isteyen bayanlar için püf noktalarını ve yapılışını anlatmaya çalışacağız

Bal köpüğü rengi nasıl elde edilir?

Aslında zor dedik ama bazı bayanlarımız püf noktasını ve kolay yapılışını bulmuşlar yapmanız gereken tek şey; altın sarısı tonu ile kahve köpüğü saç boyasını karıştırmanız. Karıştırdığınız zaman bal köpüğü saç rengini elde edeceksiniz ve gözlerinize inanamayacaksınız.

Koyu saçlara sahip olan kızlar bal köpüğü saç rengini kullanmak isterlerse küllü kahve saç boyasını ve açık sarı tonlarını karıştırarak elde edebilirler. Bal köpüğü saç rengini genelde orta boy saçlara sahip olan kadınlar tercih etmektedirler. Bakımı bir hayli külfetlidir. Bu yüzden uzun saçlı bayanlarımız bu duruma katlanmaları gerekmektedir. Bizde bir atasözü var. ” gülü seven dikenine katlanır” madem bal köpüğü saç rengi kullanacaksınız o halde bakımını üstlenmeniz gerekiyor.

Kim nasıl bal köpüğü saç rengini kullanabilir?

Bal köpüğü saç rengi en çok bronz tenli bayanlara yakışmaktadır. Eğer sizde bronz bir tene sahipseniz, güzelliğinizi ortaya çıkartmak için bu rengi kullanmanızda fayda var. Açık tenli hanımlar bal kahve saç tonlarını karıştırsınlar ve öyle kullansınlar.

bal-kopugu-sac-rengi bayan-bal-kopugu-sac-rengi degisik-bal-kopugu-sac-rengi en-guzel-bal-kopugu-sac-rengi farkli-bal-kopugu-sac-rengi guzel-bal-kopugu-sac-rengi harika-bal-kopugu-sac-rengi kadin-bal-kopugu-sac-rengi yeni-bal-kopugu-sac-rengi

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain