Menu

At kuyruğu bayan saç modelleri ve renk tonları

Bayanların da bildiği gibi günlük kullanıma en uygun saç modeli at kuyruğu modelidir. Saç hemen bir toka ile tepeden tutturularak elde edilen bir modeldir. At kuyruğu modeli bir tamamlayıcı ve joker modelidir aynı zamanda. Fakat at kuyruğu saç modelleri 2016 kategorilerinde at kuyruğu modeli günlük kullanım dışında özel günlerde de kullanılan bir model olarak düzenlenmiştir. Her yere uyabilen ve zarif bir görünüm yaratan at kuyruğu modeli herkesin evde kolayca yapabileceği bir model olarak bilinmektedir.

At kuyruğunu kullanım şekli ve farklı modelleri

Atkuyruğu modelleri 2016 söylediğimiz ve bayanların bildiği gibi her zaman ve her yerde kullanımı uygun olan modellerdir. Bu saç modelini değiştirmek ve hava katmak yalnızca atkuyruğu modelini kullanacak kişilere aittir. At kuyruğu saç modelleri 2016 ile ilgili bir kaç örnek verebiliriz.

Bu modellerden ilk olarak söyleyebileceğimiz basit bir at kuyruğu modeli vardır. Saçı normal bir şekilde at kuyruğu olarak tepeden toplayın. Küçük bir parça alarak at kuyruğunu topladığınız tokanın etrafını toka görünmeyecek bir şekilde çevreleyin. Daha sonra da tel toka veya firketeler yardımı ile küçük parça ayırıp doladığınız saçı at kuyruğuna tutturup saçı sağlamlaştırın. Bu birinci ve en basit modeldi. Yine aynı şekilde saçı toplamadan saçın ön kısmına kabartma uygulayın. Az önce bahsettiğimiz yöntem ile saçı at kuyruğu toplayın. Son olarak at kuyruğu yaptığınız kısımdaki saçları maşalayarak dalga verin. Üçüncü ve son olarak örnek vereceğimiz model ise sade at kuyruğunu biraz zenginleştirmeyi sağlayacaktır. Saçların önünden küçük bir tutam alıp birleştirin ve bebek lastiği ile toplayın. Ardından aynı işlemi bir tutam saç daha alarak uygulayın. Daha sonra başınızı baş aşağıya eğip aynı işlemi uyguladıktan sonra kalan saçları tepeden at kuyruğu yapın. At kuyruğunu sıra sıra tokalamak da size kalmış bir karardır.

at-kuyrugu-bayan-sac-modelleri-facebook at-kuyrugu-bayan-sac-modelleri-resimli at-kuyrugu-bayan-sac-modelleri-tumblr at-kuyrugu-bayan-sac-modelleri degisik-at-kuyrugu-bayan-sac-modelleri en-guzel-at-kuyrugu-bayan-sac-modelleri en-yeni-at-kuyrugu-bayan-sac-modelleri farkli-at-kuyrugu-bayan-sac-modelleri harika-at-kuyrugu-bayan-sac-modelleri yeni-at-kuyrugu-bayan-sac-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain