Menu

Aşk eldiveni örnekleri ve resimleri

Aşk eldivenleri iki sevgilinin soğuk havalarda el ele tutuşmaları için icat edilmiş bir eldivenin türüdür. Bu eldiven iki tane olmaz. Ancak bu eldivenin yanına iki tane de tek eldiven de konulabilir. Aşk eldiveni yapımı için ip ve eldiveni örecek şiş veya tığın olması yeterlidir. Bu eldivenler aşk eldiveni olduğu için üzerine de kalp şekli yapmak da ayrıca bu eldivenlere özel hale getirmektedir. Ancak sadece kalp değil gündemde olan şekiller de mesela dudak veya bıyık gibi şekiller de bu eldivenlerin üzerine işlenebilir. Aşk eldiveni yapımı ile iki sevgili rahatlıkla hava soğuk olsa bile el ele tutuşarak gezebilecekler.

Böylece hava soğuk bile olsa ellerini hiç birbirlerinden ayırmayacaklar. Aşk eldiveni ile ilgili farklı modeller görebilirsiniz. Aslında bu tamamen sizin yaratıcılığınıza bağlıdır. İstediğiniz modeli yapabilir ve sevdiğinize güzel bir hediye hazırlayabilirsiniz. Gayet romantik ve kış ayları için sıcak bir hediyeye kimse hayır demez. Aşk eldiveni yapımı konusunda farklı teknikler uygulayabilirsiniz.

Eldiven yapmak için polar da kullanabilirsiniz, örgü ipleri ve buna uygun şişler ile de eldivenlerinizi yapabilirsiniz. Bu konuda yaratıcılığınızı kullanırsanız harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Böylece sevdiğiniz de onun için hazırlamış olduğu bu şahane hediyeden mutlaka etkilenecektir. Soğuk kış günlerinde ellerinizi cebinize koymak yerine, sevdiğinizin ellerini rahatça tutabilirsiniz. Kış bitmeden sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz.

ask-eldiveni-ornekleri-facebook ask-eldiveni-ornekleri-resimli ask-eldiveni-ornekleri en-guzel-ask-eldiveni-ornekleri farkli-ask-eldiveni-ornekleri guzel-ask-eldiveni-ornekleri kolay-ask-eldiveni-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain