Menu

Abiye kıyafet modelleri ve resimleri

Abiye elbiseler düğünlerin ve nişanların vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Bayanlar özel günlerde ilk olarak abiye kıyafetleri tercih etmektedirler. 2016 abiye kıyafet modelleri her zevke hitap etmektedir. Renk ve model çeşitleri ile aklınızı karıştırmaktadır. Bakalım sizler bu güzel abiye elbise modelleri arasında hangilerini beğeneceksiniz. 2016 sezonunda yine kısa ve uzun abiye modelleri, mini modeller, sırt ve göğüs dekolteli abiyeler en popülerler arasında yer alacak.

Abiye elbise modellerinde renk alternatiflerinin fazla olması, bu sektörün ne kadar çok geliştiğini ve kaliteli olduğunu göstermektedir. Eskiden tek tip renk ve modellerle idare ederken, şimdilerde pek çok markanın yeni sezon koleksiyonunda aradığımız ve arzu ettiğimiz abiye elbiseleri renk çeşitleri ile birlikte bulabiliyoruz.

Geçen sene balık etek abiye modelleri en fazla revaçta olanlardan birisiydi. Görünen o ki; 2016 yılında yine balık etek abiyeleri sıklıkla düğünlerde, kına gecelerinde, nişanlarda göreceğiz. Bunun dışında dantelli abiyeler 2016 sezonun gözdeleri arasında yer alacak.

2016 yılında hangi abiye modelleri tercih edilecek ?

Bu sene en çok tercih edilecek modeller arasında;

Önü kısa arkası uzun abiye modelleri,

Tulum abiye modelleri,

Balık etek abiyeler,

Mini abiye kıyafetler,

Büyük beden abiyeler,

Tesettür ( kapalı) abiye modelleri

Dantelli ve straplez abiyeler,

En çok sevilen ve düğünlerde, mezuniyet törenlerinde tercih edilecek modeller arasında yer alacak.

Her zaman olduğu gibi klasik abiye modelleri yine bazı hanımlarımızın olmazsa olmazları arasında. Ben şahsen her zaman sadece klasik olan abiyelerimi özel günlerde daha çok giymeyi tercih ediyorum. Tabii abiye giyerken mekana göre giymek gerekir, öyle her abiyeyi her yerde giyemezsiniz. Örneğin akşam davetlerinde düğünlerde giyilen işlemeli süslü abiyeleri giymek yerine daha sade olan modelleri tercih ediniz.

Düğün ve nişan için gösterişli abiyeleri giyin, özel davetler, toplantılar ve akşam yemekleri için daha sade ve zarif olan abiye kıyafet modellerini giyiniz. Aşağıda paylaşmış olduğumuz abiye resim galerisinde mekana göre giyebileceğiniz çok farklı abiye modelleri bulunmaktadır. Modellerin büyük bir kısmı, nişan ve düğün için tasarlanmıştır. Yine aralarında sade ve şık düz abiye modelleri var. Umarım paylaşmış olduğumuz abiye modellerini beğenirsiniz. Eleştirilerinizi ve değerli yorumlarınızı bekliyor olacağız.

abiye-kiyafet-modelleri bayan-abiye-kiyafet-modelleri farkli-abiye-kiyafet-modelleri guzel-abiye-kiyafet-modelleri moda-abiye-kiyafet-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain