Menu

3 (üç) boyutlu şal örnekleri ve modelleri

Şal modelleri içerisinde hanımların en fazla tercih ettiği şal modellerinden biri de 3 boyutlu şal modelleri olmaktadır. Sırtı komple kapatan ve önden de iliklenebilen bu şal modelleri tığ ile örülmekte ve oldukça da farklı bir şal modeli ortaya çıkmaktadır. 3 boyutlu şal örneği yapılışı için hanımlar genellikle simli ipleri tercih etmektedir. Bu ipler ile yapılan 3 boyutlu şallar daha fazla göze hitap etmekte ve oldukça da şık durmaktadır. Tabi bu şalların örülmesinde ip rengi de önemli olmaktadır. En çok kullanılan renkler ise genelde gri ve beyaz renkler olmaktadır.

Hanımların zevklerine ve tercihlerine göre değişecek olan bu şal modelleri aynı zamanda örülecek olan iplerin ve tığların cinsine göre de değişecektir. Birçok farklı şekillerde modeller bulunmaktadır.

3 boyutlu şal örneği yapılışı için internet üzerinde birçok farklı model ve desende şal örneği bulunmaktadır. Bu şalların yapılışları ve örnekleri videolu anlatımlar ile tüm hanımlar ile paylaşılmakta ve herkesin kolayca bu örnekleri yapması sağlanmaktadır.

Şal modellerinde en çok tercih edilen şal örnekleri

3 boyutlu şal örneği yapılışı ile çok şık şallara sahip olabileceğiniz gibi bu şallar tüm kıyafetlerin üzerine uyum sağlayacak modeller olmaktadır. Kendiniz bu tarz örgü işlemlerini yapamıyorsanız mahareti hanımlar istediğiniz tüm modeldeki 3 boyutlu şalları örmekte ve size belli bir ücret karşılığında göndermektedir.

3-boyutlu-sal-ornekleri-ve-modelleri-facebook 3-boyutlu-sal-ornekleri-ve-modelleri-resimli 3-boyutlu-sal-ornekleri-ve-modelleri degisik-3-boyutlu-sal-ornekleri-ve-modelleri en-guzel-3-boyutlu-sal-ornekleri-ve-modelleri farkli-3-boyutlu-sal-ornekleri-ve-modelleri guzel-3-boyutlu-sal-ornekleri-ve-modelleri harika-3-boyutlu-sal-ornekleri-ve-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain